Po bezbrankové první půli se hned po změně stran mohl prosadit Jan Masný, sám před brankářem ale neproměnil. Po hodině hry tak nedal Bělíkovi v bráně z přímého kopu šanci exligový záložník David Šmahaj.

„Poté se hosté zatáhli na vlastní polovinu a nám dělalo obrovské problémy se vůbec dostat do šance. Chyběl nám pohyb a také větší přímočarost směrem k pokutovému území,“ hodnotil David Rojka.

Přerované začali s nově složenou útočnou dvojicí Hats – Berky, postupně se do hry dostal další Ukrajinec Dan, Tomáš Malenda i zkušený David Chuda, který v závěru mohl srovnat. Nikdo z ofenzivních hráčů se ale neprosadil.

„Naše situace už začíná být vážná. Teď nás čeká další důležitý zápas ve Všechovicích. A já věřím, že společně s hráči uděláme vše proto, abychom zvítězili,“ řekl kouč Rojka směrem k nedělnímu záchranářskému boji na půdě posledního Tatranu.

1. FC Viktorie Přerov – TJ Slovan Bzenec 0:1 (0:0)

Branka: 61. Šmahaj. Rozhodčí: Šimoník – Galář, Vlk. ŽK: Dan, Václavíček, Dlouhý, Zimčík. Šlajs, Chuda – Šmatelka, Eliáš. Diváci: 106.

Přerov: Bělík – Kratochvíl, Václavíček, Kocian, Zimčík – Masný, Dlouhý (67. Šlajs), Bielko (72. Chuda), Blažkovský (46. Dan) – Hats, Berky (56. Malenda). Trenér: David Rojka.