Ani to ale není jedinou příčinou smíšených pocitů trenéra Viktorie Davida Rojky. Neshody uvnitř týmu ve druhém poločase vyústily k slovní přestřelce i pošťuchované mezi kapitánem Václavíčkem a Ukrajincem Danem, autorem gólu na 2:0.

„Musíme s tím něco dělat. Tohle chování není dobré. Aby se slovně uráželi hráči ve vlastním mančaftu, pro mě je to neakceptovatelné. Takhle to dál nejde. Hráči k sobě musí mít respekt, bez toho se nikam nepohneme,“ byl viditelně rozladěný Rojka, který do Přerova přišel 10. října.

„Řeknu vám to na rovinu. Výsledek je pro mě na druhé koleji, jsem z toho zklamaný,“ dodal kouč.

Smutný nakonec nemusel být ze získaného desátého bodu do tabulky. Po hororovém závěru první půle, kdy Strání nasázelo domácím gól napřed ze sporné penalty, pak z tlaku a nakonec i po velké hrubce mladého brankáře Kvapila, byl získaný bod dílčím úspěchem.

Viktorka sice ve druhém poločase převzala iniciativu, do šancí se však nedostávala. V 85. minutě ale zahrál Zimčík skvěle standardní situaci a střídající David Chuda za přispění hostujícího Fruhaufa hlavou srovnal.

„Podle mě Strání odešly síly. Jsem rád za bod a první gól ze standardky, co jsem tady v Přerově. Nakonec asi převládá spokojenost,“ uzavřel David Rojka.

Podzim jeho tým zakončí 2. listopadu na půdě silného Hodonína. Pak už bude mít Viktorka dostatek času na řešení záležitostí týkajících se kádru.

1. FC Viktorie Přerov – FC Strání 3:3 (2:3)

Branky: 12. Masný, 31. Dan, 85. Fruhauf vlastní – 40. Palík z pen., 43. Michalec, 45. Hruboš. Rozhodčí: Hubený – Ehrenberger, Hanák. ŽK: Dan, Koplík, Dlouhý, Václavíček – Michalec, Ondřejka. Diváci: 80.

Přerov: Kvapil – Kratochvíl, Koplík, Václavíček, Zimčík – Bielko (68. Chuda), Kocian – Hats (78. Šlajs), Dan (78. Dlouhý), Masný (91. Malenda) – Blažkovský (89. Berky). Trenér: David Rojka.