„Hlavně i za něj jsem rád, že jeho koleno drží. A doufám, že nám pomůže v jarních bojích,“ přeje si trenér Přerova David Rojka.

Bogdaň poslal svůj tým do vedení v první půli, po změně stran sice elitní celek jihomoravského krajského přeboru srovnal. Viktorka, za kterou nastoupily i dvě největší očekávané posily Kaďorek (pokud se Přerov domluví na jeho přesunu s Kozlovicemi) a Bernard, si však zaslouženě vzala vedení zpět.

„Hráči šli do zápasu po náročných trénincích, kdy začínáme trénovat čtyřikrát týdně. Bylo to první utkání po dlouhé době. Hlavně s přístupem všech hráčů jsem byl spokojen. Po kondiční stránce zápas splnil moje očekávání,“ hodnotil Rojka duel na klubovém webu.

Kromě Bogdaně se trefili ještě Blažkovský a další zimní posila, nadějný Jaromír Jaš. „Soupeř byl mladý a běhavý a měl svoji kvalitu. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Ve druhém poločase jsme už byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli,“ uzavřel David Rojka.

Další přátelské utkání odehraje jeho tým v sobotu 1. února, od 12 hodin vyběhne na umělý trávník v Kroměříži proti domácí Hanácké Slavii.

SK Líšeň B – 1. FC Viktorie Přerov 1:3 (0:1)

Branky: Bogdaň, Blažkovský, Jaš.

Přerov: Kvapil – Krejčíř, Václavíček, Kuča, Kratochvíl – Masný (46. Jaš), Bogdaň (46. Mohapl), Bielko (67. Chuda), Kaďorek (67. Masný) – Bernard, Chuda (46. Blažkovský). Trenér: David Rojka.