Triumf domácích před prázdnou tribunou režírovalo (jako už poněkolikáté) útočné duo Tatranu Patrik Hoffmann – Adam Hrdlička. První jmenovaný sestřelil hosty hattrickem, druhý ke gólu přidal dvě asistence.

Do rychlého vedení ovšem šly Kozlovice. Už po minutě se po rohovém kopu prosadil Petr Nekuda.

„Pak jsme nevyužili další šance, což nás nakonec stálo tři body,“ mrzelo kozlovického trenéra Vlastimila Chytrého.

Ve 36. minutě se z velké dálky opřel do míče Patrik Hoffmann a jeho skákavá střela trošku nečekaně skončila za zády Jiřího Zbořila.

„Brankář zaspal a do šatny jsme šli za stavu 1:1,“ kroutil hlavou Chytrý.

„My jsme do zápasu šli s obavami, pořád nám chybí někteří klíčoví hráči,“ připomněl všechovický kouč Petr Zatloukal.

V Přerově postrádal čtyři hráče kvůli karanténě. Tentokrát stále chyběli bratři Pleškové, Marek Heinz a ze sestavy vypadl i Tomáš Orava.

„Ale kluci se do toho obuli a i v nezvyklé sestavě mě překvapili, jak táhli za jeden provaz a ukázali fotbalovost,“ byl spokojen Zatloukal.

HRDLIČKA ROZHODL I PŘIHRÁVAL

Druhý gól vstřelil osamocený Hoffmann v 69. minutě, když k němu propadl pas Hrdličky. Kozlovice ovšem srovnaly o sedm minut později zásluhou Adama Galetky.

„Když jsme pak soupeře zatlačili a chtěli rozhodnout, tak brankář Zbořil bohužel nechytil hlavičku snad z velkého vápna,“ nebyl spokojen Vlastimil Chytrý s rozhodující trefou nikterak vysokého křídelníka Tatranu Adama Hrdličky.

Do otevřené obrany hostů pak ještě jednou po Hrdličkově pasu udeřil Patrik Hoffmann a zkompletoval hattrick.

„Na rovinu, moc jsem s tím nepočítal. O to větší mám z našeho výkonu radost. Do pole musel i brankář David Konečný, protože jsem neměl hráče na střídačce. I proto dostal šanci v bráně od začátku Adam Kňura,“ vysvětloval Petr Zatloukal.

Kozlovice před pauzou nezvykle musejí skousnout dvě porážky v řadě.

„Byl to pro nás hodně smolný zápas. Nedá se nic dělat. Teď bychom chtěli normálně dál trénovat a budeme reagovat na rozhodnutí z vyšších míst,“ řekl trenér Chytrý.

Také Všechovice by měly pokračovat v relativně normálním tréninkovém režimu. Jen bez zápasů.

„Budeme se scházet, abychom udrželi stávající pohodu. Na jednu stranu je dobře, že se nám aspoň uzdraví někteří hráči, na druhou nás to může mrzet, jsme na dobré vlně,“ uzavřel Petr Zatloukal.

Tatran Všechovice – FK Kozlovice 4:2 (1:1)

Branky: 36., 69. a 87. Hoffmann, 79. Hrdlička – 2. Nekuda, 76. Galetka.

Rozhodčí: Julínek – Rygl, Vostrejž. ŽK: Geryk, Richter, Rakovský – Strašák, Hwedieh, Nekuda, Řezník, A. Řehák. Diváci: 0.

Všechovice: Kňura – Geryk, Zezulka, Richter, Dluhoš – Hrabovský – L. Lasovský (85. Rakovský), Nepožitek, Hrdlička – Rolinc (73. Konečný), Hoffmann. Trenér: Petr Zatloukal.

Kozlovice: Zbořil – Matějka, S. Řehák, A. Řehák, Kyselák (78. Šrom) – Kašík, Krajcar (14. Střelec), Strašák, Hwedieh (46. Řezník) – Nekuda (78. Moussa), Galetka. Trenér: Vlastimil Chytrý.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...