Marodka kozlů, trápení v ofenzivě a velké emoce v závěru na hřišti i v hledišti. To vše poznamenalo nedělní duel se Vsetínem.

Fotbalisté 1. FC Viktorie Přerov (ilustrační foto)
Viktorka je smířená se sestupem. Šance ale žije, co by se muselo stát?

Zbytečný faul hostujícího Stuchlíka na Skopala v nastaveném čase nastartoval vlnu ostrých reakcí. Nejprve pomsta Michla, za kterou kozlovický tahoun vyfasoval (jen) žlutou kartu, červená karta pro Stuchlíka a poté i plivnutí z hlediště na domácího hráče, po kterém hostující fanoušek může být rád, že z tribuny plné domácích odešel v pořádku po svých. Dobře, že sudí pak duel mohl ukončit.

Zdroj: Deník/Ivan Němeček

Nejsme v šestnáctce

Samotné utkání rozhodla brejková situace hostů z 27. minuty Martin Mlýnek. V 88. minutě pak do otevřené domácí obrany podruhé udeřil Petr Mikuš.

„Není to ono. Chceme hrát, hra je slušná, ale nejsme v šestnáctce, netlačíme se tam dostatečně, jsme tam v málo lidech. Soupeř nás pak z brejku potrestá,“ pokrčil rameny Petr Nekuda.

Kozlovice tak v tabulce divize E klesly na třetí místo, dva body za Bzenec. Ten však, stejně jako Vsetín zaostávající o tři body, odehrál o zápas více. Mistrem divizní skupiny E se stali fotbalisté Strání.


Načítám tabulku ...

FK Kozlovice – FC Vsetín 0:2 (0:1)

Branky: 27. M. Mlýnek, 88. Mikuš.

Rozhodčí: Kostelník – Šimoník, Havrlant. ŽK: Kostka, Zdražil, Michl – Matyáš, Hnilo, Dulík. ČK: 93. Stuchlík. Diváci: 185.

Kozlovice: Obzina – Smékal, Kostka, Řehák, Vítek, Skopal, Michl, Zdražil (67. Nekuda), Olšanský, Kozák (91. Petráš), Illík (46. Niesner). Trenér: Kobylík.