„Dnes jsem spokojený asi se sedmdesáti minutami. Konečně jsme zvládli venkovní utkání tak, jak bych si představoval,“ liboval si trenér Vlastimil Chytrý. Jeho tým zvítězil podruhé na hřišti soupeře, triumf v Hranicích ve 2. kole však byl hodně šťastný.

Už po dvou minutách se z voleje do míče pár metrů za pokutovým územím opřel Martin Král a pěknou střelou otevřel skóre. Ve 12. minutě zvýšil na 2:0 po rychlé akci Jakub Kašík. „Navázali jsme na první poločas minulého zápasu se Stráním. Začali jsme úplně stejně, velkým tlakem na začátku, měli jsme pak další příležitosti,“ ohlížel se Vlastimil Chytrý.

Po změně stran pak zakončil dobře sehranou kombinaci po rychlém protiútoku Adam Galetka. Domácí se dočkali čestného úspěchu v 78. minutě, Kozli ale upravili na konečných 4:1 v závěru z penalty.

TALENT ZE SIGMY V PREMIÉŘE SKÓROVAL

Pro tu si došel střídající Gabriel Moussa. Ten u Přerova strávil letní přípravu, až nyní ale Sigma Olomouc uvolnila talentovaného útočníka na roční hostování. A právě Moussa sám s přehledem proměnil pokutový kop.

„Na penaltu je určený Tomáš Strašák, ale Gabrielovi ji přenechal, aby při své premiéře mohl i skórovat,“ prozradil Vlastimil Chytrý, který nezapomněl ani na kozlovické fanoušky. „Přijely jich tři auta a vytvořili nám vlastně domácí prostředí. Za to bych jim chtěl poděkovat,“ uzavřel kouč.

Kozli v 7. kole divize E vyzvou v neděli na domácím hřišti Vsetín. Duel je na programu už v 15.30.

FC Brumov – FK Kozlovice 1:4 (0:2)

Branky: 78. L. Novák – 2. Král, 12. Kašík, 58. Galetka, 84. z pen. Moussa.

Rozhodčí: Vlk – Liška, Svoboda. ŽK: M. Novák, Naňák – A. Řehák, Zbořil, Moussa. Diváci: 300.

Kozlovice: Zbořil – Matějka, S. Řehák, A. Řehák (86. Kozák), Vogl – Král – Kašík, Strašák (89. Blahoušek), Kyselák (76. Hwedieh) – Krajcar (64. Moussa), Galetka (70. Chudoba). Trenér: Vlastimil Chytrý.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …