Přerovský oddíl TJ Spartak Přerov reprezentovaly naděje Magdalena Švorčíková a Marie Kučová, v nejstarší kategorii se představily Stela Dočekalová a Kateřina Vařáková. Poslední jmenovaná získala dva mistrovské tituly za víceboj a obruč.

K tomu přidala 17letá závodnice stříbro za míč a bronz za kužele. Stela Dočekalová se celkově umístila na osmé příčce.

„Krásný zážitek a napínavý boj do poslední sestavy,“ popsala výkony v seniorské kategorii předsedkyně oddílu moderní gymnastiky TJ Spartak Přerov Iva Otáhalová.

„Po stříbrných a bronzových pódiových umístěních z republik si Kateřina Vařáková doplnila svou sbírku a její výsledek je odrazem maximální snahy, píle a oddanosti svému sportu,“ chválí Otáhalová.

Žabácké závody v přerovské loděnici
Veslařská sezona skončila. Přerov čekají Žabácké závody

Mezi 28 nejmladšími nadějemi ročníku narození 2012 skončila na osmém místě Magdalena Švorčíková (6. bez náčiní, 10. volná sestava).

O rok starší naděje bojovaly ve dvojboji se švihadlem a obručí. Marie Kučová celkově obsadila 14. místo z 26 startujících (13. obruč, 17. švihadlo).

„Špatná technika náčiní a z ní vyplývající nedostatky doprovázely většinu startovního pole, na tento ročník dopadla covidová pauza výrazně. Náčiní neposlouchalo dle představ ani naši zástupkyni, zdaleka nepředvedla svůj standard,“ uvedla předsedkyně oddílu.

Zapomenout nesmíme ani na zásluhy celého trenérského týmu. Ten tvoří trenérky Iva Otáhalová, Naděžda Zemánková, choreografka Alice Gřešáková a baletní pedagožka Lucie Roháčková.

Hokejisté Přerova (v modrém) porazili pražskou Slavii.
Zubry dohnali k výhře nad Slavií fanoušci. Byli super, chválil Kubeš