VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Palackého ulicí už proudí auta v obou směrech

Palackého ulicí už proudí auta v obou směrech

 Jedna z hlavních tepen města prošla zásadní dopravní změnou. Od 1. srpna tudy mohou řidiči projíždět v obou směrech. Dlouho očekávaný den se obešel bez problémů. Frekventovanou ulicí tak odteď mohou projíždět auta do 3,5 tuny.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 3 PŘÍSPĚVKŮ

...
Pavel Nicotka (25969) 2.8.2017 reagovat
Soudruh Puchalský se může poplácat po zádech. Přemýšlel u toho někdo? Autobusová zastávka je tak ideálně udělaná, že jediné co udělá - kolony a žádná sanitka a hasiči neprojedou. Najížděcí pruh na odbočování je nedostatečný a auta raději pojedou přes Kratochvílovou. Nemluvě o tom, že je otázkou času než bude vážnější dopravní nehoda vzhledem k chybějícím přechodům. Přerov musí být extra, jinde tlačí dopravu z města. Co udělat obousměrný most u Sokolovny? Třeba i pro transit.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
hlavy pomaz... zama... vypatlaný
Milan Kvašňák (25361) 3.8.2017 reagovat
katastrofa 1) Křižovatka u gymplu - tam to zavání havárkama, autobus musí najíždět do protisměru, aby to ztočil, přičemž protisměrní motoristé si to zatočení stále dost řežou... Brzy bude srážka. katastrofa 2) Autobusová zastávka - město si je jistě vědomo, že každá nová zastávka MUSÍ splňovat jisté normy. A tato zastávka nesplňuje zhola nic! katastrofa 3) Přechody pro chodce!!! Rok po rekonstrukci nikde nic? Ani v původním místě?!? A teď po zobousměrnění je to ještě horší. Takzvané místo pro přecházení..
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
hlavy pomaz... zama... vypatlaný 2/2
Milan Kvašňák (25361) 3.8.2017 reagovat
Takzvané místo pro přecházení neznamená nic. Začne školní rok, zhustí se doprava a zhustí se množství chodců. A jelikož je ve velmi blízkém okolí halda všemožných škol, tak tam se školním rokem přibyde nepředstavitelné množství takzvaných srnců na silnici, kdy chodci budou skákat před auta, jen aby přešly. Já osobně to dělám celý rok, co jsme bez přechodu a řidiči jsou z toho na nervy. >>>Požaduji zřízení přechodu pro chodce se semaforem na stisk tlačítka k bezpečnému přejití komunikace!<<<
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení