V červnu jsme měli pasovací maraton. Pasovali jsme děti na školáky, vystupovali jsme ve 12 školkách na Přerovsku, ale také v Uničově, či na Šternbersku.

Stihli jsme také natočit tři videoklipy ve spolupráci s MŠ Píšťalka Na Odpoledni. Děti byly moc šikovné, na videa se můžete podívat na youtube jako Pomněnka a Rubínka.

Zdroj: Youtube

Dokonce jsme se poprvé zúčastnili Fesťáčku a to v Jihlavě. Byla to skvělá zkušenost. Nyní nás čekají tábory. Letos organizujeme dva příměstské tábory v Grymově a dva pobytové na Tesáku.

Do konce roku nás čeká ještě spoustu práce, v září vydáváme novou knížku pro paní učitelky, tvoříme hudbu a připravujeme se na mikulášskou akci, která se bude konat v Klubu Teplo a bude andělsky pekelná. Moc se na to těšíme a budeme veřejnost informovat o novinkách.

V Oprostovicích slavili 655 let obce a 80 let SDH.
Šermíři, tanec i veteráni. V Oprostovicích slavili 655 let obce a 80 let SDH

Velkou výhodou Aktivitky z.s. je tvorba autorských písniček pro děti, ale také pohádek a dalších materiálů. Nezapomínáme totiž ani na pedagogy, pro které píšeme edukační materiály a prodáváme je po celé České republice.

Mimo jiné organizujeme karnevaly, dětské dny, pasování předškoláků, jednodenní zážitkové dny např. v době pololetních prázdnin, či Velikonoc, kde jsme našli zázemí ve spolupráci s Pivnice Laguna.

Jestli vás zajímají další informace o tomto spolku, sledujte náš web www.aktivitka.cz nebo FB stránky Aktivitka z.s.

Iveta Adamová,
Aktivitka z.s.

Letem středem Hané 2.
Geocachingová hra Letem středem Hané je zpět. Vyrazit můžete pěšky nebo na kole
Markéta Zatloukalová z Bludova zvítězila v kategorii o nejhezčí balkon a terasu 2022.
Už jen pár dní se můžete hlásit do soutěže o nejkrásnější květinovou výzdobu