Hru na konci školního roku profesionálně natočila společnost VideoShot. Naši školu tedy čekalo v rámci projektu 72 hodin dobročinné promítání, jehož veškerý výtěžek bude následně věnován Církevnímu dětskému domovu Emanuel ve Staré Vsi.

Účast na promítání byla neuvěřitelně vysoká, zapojili se téměř všichni žáci naší školy a pedagogičtí i nepedagogičtí pracovníci rovněž nezůstali pozadu a tuto dobročinnou akci finančně podpořili.

Eliáš Zajíc z Přerova se věnuje motokárovému sportu.
Malý Přerovák slaví úspěchy v motokárovém sportu. Za volantem sedí od pěti let

Svůj čas si hru prohlédnout a přispět tak na dobrou věc dostala samozřejmě i veřejnost a dveře obchodní akademie se otevřely i v pozdních odpoledních hodinách všem lidem dobré vůle.

Obchodní akademie Přerov se zapojila do celorepublikového dobrovolnického projektu 72 hodin.Obchodní akademie Přerov se zapojila do celorepublikového dobrovolnického projektu 72 hodin.Zdroj: Monika Čermáková, se souhlasem

Jako bonus obdržela ještě naše škola od projektu 72 hodin šest keřů, které vysadí na svém pozemku a podpoří výsadbu zeleně ve městech.

Studenti GJB a SPgŠ Přerov ve Španělsku.
Zahraniční stáž studentů z Přerova ve Španělsku

Jednalo se o velmi úspěšnou akci s opravdu enormním počtem zapojených lidí. Všem zúčastněným moc děkujeme, že opět ukázali, že Obchodní akademie Přerov je nejen škola, ale také komunita, která se snaží pomáhat okolí a tím i rozvíjet sebe sama.

Monika Čermáková,
vedoucí sekce přírodovědných předmětů,
metodik nadaných žáků, učitelka
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky,
Přerov, Bartošova 24