26. týden

PS PŘEROV
●Miroslava Dosoudilová (1940), Přerov
●Kamila Dorazilová (1938), Skoky
●František Andrle (1932), Přerov
●Ing. Zdeněk Zrnka (1955), Brodek u Přerova
●Marie Hošáková (1952), Přerov-Předmostí
●Jarmila Chrascinová (1947), Přerov
●Ludmila Olšanská (1938), Beňov
●Ludmila Otáhalová (1935), Čechy

PS HRANICE
●Ivo Lacina (1966), Dolní Nětčice
●Oldřich Mikulčák (1949), Drahotuše
●Dagmar Marková (1948), Hranice
●Antonín Herian (1946), Klokočí

27. týden

PS PŘEROV
●Vladimír Chytil (1955), Přerov
●Jarmila Chrascinová (1947), Přerov
●Antonín Bluma (1934), Kokory
●Michal Hurtos (1968), Lipník nad Bečvou
●Jan Možíš (1936), Stará Ves
●Marie Vránová (1928), Hustopeče nad Bečvou
●Marie Judasová (1940), Troubky
●Ludvík Schubert (1935), Osek nad Bečvou
●Marian Ševčík (1959), Pavlovice u Přerova
●Jaroslav Schön (1935), Přerov
●Dagmar Rejhonová (1934), Přerov
●Petr Hodulák (1969), Přerov
●Miroslav Habrmann (1932), Horní Moštěnice
●Viktor Janoušek (1929), Troubky

PS KOJETÍN
●Věra Šerá (1947), Kojetín

PS HRANICE
●Marie Orságová (1935), Drahotuše
●Petr Stryk (1962), Hranice
●Václava Gregorková (1925), Milotice nad Bečvou
●Josef Bakala (1965), Lipník nad Bečvou
●Karel Ryška (1945), Hranice
●Lubomír Hlaváč (1939), Hranice
●Vojtěch Ryška (1937), Hranice

PS BYSTŘICE POD HOSTÝNEM
●Anežka Studená (1928), Horní Újezd

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ

● pátek 7. července
smuteční obřadní síň, Přerov
11.00 Vladimír Chytil (1955), Přerov
13.00 Jan Možíš (1936), Stará Ves
14.00 Jarmila Chrascinová (1947), Přerov
smuteční obřadní síň, Troubky
15.00 Marie Judasová (1940), Troubky
kostel Povýšení svatého Kříže, Hustopeče nad Bečvou
15.00 Marie Vránová (1928), Hustopeče nad Bečvou
kostel svatého Vavřince, Drahotuše
14.00 Marie Orságová (1935), Drahotuše

● sobota 8. července
kostel, Horní Újezd
14.00 Anežka Studená (1928), Horní Újezd
kostel, Osek nad Bečvou
14.00 Ludvík Schubert (1935), Osek nad Bečvou

● pondělí 10. července
smuteční obřadní síň, Přerov
13.00 Marian Ševčík (1959), Pavlovice u Přerova
14.00 Jaroslav Schön (1935), Přerov
15.00 Dagmar Rejhonová (1934), Přerov

● úterý 11. července
smuteční obřadní síň, Troubky
15.00 Viktor Janoušek (1929), Troubky

● středa 12. července
smuteční obřadní síň, Přerov
11.00 Petr Hodulák (1969), Přerov
12.00 Miroslav Habrmann (1932), Horní Moštěnice

● pátek 14. červenec
smuteční obřadní síň Hranice
13.00 Vojtěch Ryška (1937), Hranice

Ilustrační foto
Přehled zesnulých na Hranicku a Přerovsku ve 25. týdnu 2023