7. týden 2024

PS PŘEROV
●Jaroslava Kosatíková (1939), Přerov-Popovice
●Věra Tomášková (1932), Radkova Lhota
●Josef Dočkalík (1966), Želatovice
●Monika Kovácsová (1949), Přerov
●Jana Horáková (1933), Přerov
●Ján Hulvák (1952), Přerov
●Anežka Zelenková (1939), Troubky
●Ludmila Zaoralová (1933), Kokory
●Libuše Šromotová (1925), Penčice
●František Hrabčík (1960), Troubky
●Robert Ondič (1968), Proseničky
●Marie Štěpáníková (1933), Troubky
●Zdeňka Pospíšilíková (1952), Přerov
●Ján Kravec (1950), Přerov-Dluhonice
●Stanislav Jehlář (1958), Troubky
●Josef Růžička (1949), Ptení
●František Jurčík (1969), Podolí
●Jiří Gajdušek (1956), Přerov

PS OSEK NAD BEČVOU
●Karel Grygar (1937), Lipník nad Bečvou
●Věra Březíková (1947), Hranice
●Marie Hostášková (1944), Bohuslávky
●Josef Bouchal (1944), Dolní Újezd

PS HRANICE
●Antonín Palata (1936), Hranice
●Stanislav Turek (1931), Hranice
●Miroslav Chodilík (1988), Hranice
● Pavel Neubauer (1954), Drahotuše
●Božena Křížková (1950), Hranice
●Milada Černocká (1941), Hranice
●Vladimír Los (1940), Hranice
●Tomáš Malík (1983), Hranice
●Katarína Müllerová (1932), Hranice
●Marie Boháčová (1963), Špičky
●Drahomíra Mrázová (1944), Drahotuše
●Karel Kovalčík (1966), Kyžlířov

PS BYSTŘICE POD HOSTÝNEM
●Stanislav Kužel (1966), Přerov

8. týden 2024

PS PŘEROV
●Miloslava Smékalová (1955), Přerov
●Ivana Řezníčková (1968), Přerov
●Milada Blaťáková (1938), Pavlovice u Přerova
●Miloslava Helisová (1935), Olomouc
●Václav Valigura (1946), Přerov
●František Procházka (1946), Přerov
●Miroslav Hubený (1932), Přerov
●Petr Koksa (1936), Přerov
●Marie Fešarová (1942), Horní Moštěnice
●Milan Molín (1933), Přerov
●Zdeněk Zedek (1963), Lazníky
●Radim Vaculík (1974), Šišma
●Marcela Hübnerová (1952), Přerov
●Drahomíra Čadanová (1944), Přerov
●Věra Zajícová (1946), Přerov
●Marie Dokoupilová (1944), Přerov
●Marie Smolková (1938), Troubky
●Anna Jurečková (1939), Přerov
●Vladimír Pospišilík (1938), Sušice

PS OSEK NAD BEČVOU
●Josef Králík (1945), Lipník nad Bečvou
●Jan Pečenka (1938), Přerov
●František Buryánek (1949), Osek nad Bečvou

PS KOJETÍN
●Miloslav Losman (1947), Lobodice
●Marie Ohlídalová (1938), Křenovice
●Zdenek Pšenica (1941), Uhřičice

PS HRANICE
●Vladimír Zýka (1927), Hranice
●Jiří Paus (1945), Hranice
●Jan Bednarski (1943), Hranice
●Alena Perdulová (1960), Střítež nad Ludinou
●Jiří Hadaš (1954), Ústí
●Radim Pluskal (1932), Olomouc
●Vlasta Filová (1953), Hranice
●Karel Haša (1950), Hranice
●Veronika Matušková (1969), Drahotuše
●Marie Havranová (1933), Hranice

Ilustrační foto.
Přehled zesnulých a pohřbů na Hranicku a Přerovsku v 6. týdnu 2024

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ

● pátek 23. února
smuteční obřadní síň, Přerov
10.00 Zdeněk Zedek (1963), Lazníky
11.00 Radim Vaculík (1974), Šišma
12.00 Marcela Hübnerová (1952), Přerov
14.00 Věra Zajícová (1946), Přerov
kostel Stětí svatého Jana Křtitele, Hranice
14.00 Veronika Matušková (1969), Drahotuše

● sobota 24. února
kostel Stětí svatého Jana Křtitele, Hranice
10.00 Marie Havranová (1933), Hranice
kaple, Dluhonice
14.00 Marie Dokoupilová (1944), Přerov
kostel, Troubky
14.00 Marie Smolková (1938), Troubky

● pondělí 26. února
kostel svatého Petra a Pavla, Ústí
14.00 Jiří Hadaš (1954), Ústí