PS PŘEROV
●Miroslava Mačáková (1947), Přerov
●Františka Bednaříková (1945), Bochoř
●Pavel Zachara (1947), Citov
●Marie Macháčková (1947), Věžky
●Jarmila Kubáčová (1931), Kokory
●Anežka Holcová (1929), Přerov
●Milada Číhalová (1942), Horní Moštěnice
●Stanislav Bártek (1947), Přerov
●Antonín Popelka (1933), Přerov
●Stanislav Žalud (1932), Přerov
●Pavel Smýkal (1979), Přerov
●Jaroslav Říhák (1943), Čekyně
●Helena Lasáková (1934), Přerov-Předmostí František Ptáček (1943), Přerov
●Ludmila Rozsypálková (1928), Přerov-Předmostí

PS KOJETÍN
●Marie Adámková (1955), Kojetín
●František Arnošt (1945), Tovačov
●Emilie Trchalíková (1941), Popůvky

PS OSEK NAD BEČVOU
●František Šlosar (1944), Lipník nad Bečvou
●Božena Bednářová (1936), Loučka
●Drahomíra Cedidlová (1932), Lipník nad Bečvou
●Alois Pátek (1949), Lipník nad Bečvou
●Václav Krejčiřík (1957), Lipník nad Bečvou
●Ludvík Bílský (1950), Lipník nad Bečvou
●Věra Krejčířová (1942), Lipník nad Bečvou
●Stanislav Kužílek (1939), Dolní Újezd
●Jena Koutná (1943), Radvanice
●Lucie Hilscherová (1931) Lipník nad Bečvou

PS HRANICE
●Drahomíra Černá (1946), Praha 9
●Dobroslava Králová (1935), Hranice
●Anna Skácelíková (1935), Hranice
●Petr Kuchyňka (1987), Drahotuše
●Milena Cabáková (1949), Hranice
●Ludmila Štefanová (1931), Hranice
●Milada Čechová (1928), Jindřichov

Ilustrační foto.
Přehled zesnulých a pohřbů na Hranicku a Přerovsku v 46. týdnu 2023

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ

● pátek 24. listopadu
smuteční obřadní síň, Přerov
10.00 Anežka Holcová (1929), Přerov
11.00 Milada Číhalová (1942), Horní Moštěnice
12.00 Stanislav Bártek (1947), Přerov
kostel svatého Vavřince, Přerov
13.00 Stanislav Žalud (1932), Přerov
smuteční obřadní síň, Hranice
11.00 Petr Kuchyňka (1987), Drahotuše
12.00 Milena Cabáková (1949), Hranice
13.00 Ludmila Štefanová (1931), Hranice

pondělí 27. listopadu
městský hřbitov, Přerov
13.00 Pavel Smýkal (1979), Přerov
U Kostelíčka, Hranice
13.00 Antonín Zahradník (1931), Hranice
kostel, Jindřichov
14.00 Milada Čechová (1928), Jindřichov