PS PŘEROV
●Ladislav Zachara (1975), Přerov
●Oldřich Procházka (1928), Čechy
●Marta Šedivá (1948), Přerov
●Dagmar Kraváková (1944), Bohuňovice
●Hana Hradílková (1944), Přerov
●Jaroslava Gajdušková (1942), Přerov-Kozlovice
●Jarmila Smolková (1936), Troubky
●Jarmila Oherová (1939), Kokory
●Anežka Horáková (1936), Přerov-Dluhonice
●Františka Berezová (1946), Přerov
●Eliška Polláková (1946), Přerov
●Anna Pospíšilová (1932), Říkovice

PS OSEK NAD BEČVOU
●Eva Bártková (1942), Lipník nad Bečvou
●Tomáš Tichavský (1984), Trnávka
●Josef Šípek (1941), Hradčany
●Gustav Cielecký (1957), Osek nad Bečvou
●Jan Roh (1956), Prosenice
●Marie Klementová (1953), Týn nad Bečvou

PS KOJETÍN
●Zdenka Hrabalová (1936), Měrovice nad Hanou
●Josef Ston (1940), Stříbrnice

PS HRANICE
●Stanislav Vávra (1959), Drahotuše
●František Ličman (1937), Hranice
●Josef Felgenhauer (1939), Uhřínov
●Mojmír Žabka (1943), Potštát
●Danuše Richterová (1952), Soběchleby
●Hana Tylichová (1944), Hranice
●František Švarc (1940), Hranice
●Ludmila Švehlíková (1934), Hranice

PS BYSTŘICE POD HOSTÝNEM
●Marie Jakubcová (1951), Nahošovice
●Zdeněk Smiřický (1946), Dřevohostice

Ilustrační foto.
Přehled zesnulých a pohřbů na Hranicku a Přerovsku v 40. týdnu 2023

POSLEDNÍ RZLOUČENÍ
● pátek 13. října
smuteční obřadní síň, Přerov
11.00 Dagmar Kraváková (1944), Bohuňovice
12.00 Hana Hradílková (1944), Přerov
13.00 Jaroslava Gajdušková (1942), Přerov-Kozlovice
smuteční obřadní síň, Troubky
14.00 Jarmila Smolková (1936), Troubky
kostel, Kokory
16.00 Jarmila Oherová (1939), Kokory
smuteční obřadní síň, Hranice
13.00 Stanislav Vávra (1959), Drahotuše
kostel, Bělotín
14.00 Hana Tylichová (1944), Hranice

● sobota 14. října
smuteční obřadní síň, Dřevohostice
14.00 Marie Jakubcová (1951), Nahošovice
kaple, Dluhonice
14.00 Anežka Horáková (1936), Přerov-Dluhonice

● neděle 15. října
smuteční obřadní síň, Hranice
11.00 František Švarc (1940), Hranice

● pondělí 16. října
smuteční obřadní síň, Přerov
14.00 Františka Berezová (1946), Přerov
kostel svatého Havla, Dřevohostice
15.00 Zdeněk Smiřický (1946), Dřevohostice

● úterý 17. října
kostel svatého Vavřince, Drahotuše
14.30 Ludmila Švehlíková (1934), Hranice