PS PŘEROV
●Vladimír Dvořáček (1950), Sobíšky ‚
●Dagmar Odstrčilová (1938), Přerov-Čekyně
●Miroslav Pálka (1949), Přerov-Lověšice
●Igor Pačaj (1968), Přerov-Lověšice
●Rostislav Vymětalík (1943), Pavlovice u Přerova
●Ludmila Kříbalová (1946), Přerov
●Ludvík Prášil (1946), Přerov
●Karel Štokman (1956), Troubky
●Zdeněk Horák (1938), Kokory
●Jiří Studený (1941), Přerov
●Marie Bajerová (1934), Přerov
●František Trávníček (1933), Kokory
●Zdenka Frieberová (1940), Horní Moštěnice
●Drahomíra Brázdová (1939), Přerov
●Richard Vávra (1950), Křtomil
●Michal Dundálek (1978), Tučín
●Josef Štěpáník (1958), Ivaň
●Zdeněk Navrátil (1947), Prosenice
●Petr Silnica (1976), Přerov
●Alena Školoudíková (1936), Přerov

PS KOJETÍN
●Štefan Ferčák (1935), Kojetín

PS OSEK NAD BEČVOU
●Helena Richterová (1939), Podhoří
●Marcela Šubrtová (1945), Lipník nad Bečvou
●Miloslava Matyášová (1945), Lipník nad Bečvou
●Zdeněk Prokeš (1952), Lipník nad Bečvou
●Květoslava Kovářová (1938), Lipník nad Bečvou ●Ladislava Janásková (1968), Osek nad Bečvou
●Petr Kiš (1952), Lipník nad Bečvou
●Martin Bouchal (1995), Lipník nad Bečvou
●Jarmila Musilová (1937), Lipník nad Bečvou

PS HRANICE
●Ludmila Tomečková (1938), Všechovice
●Bronislav Czyz (1945), Hranice
●Jan Pajdla (1945), Hrabůvka
●Jiří Hovora (1979), Jindřichov

PS BYSTŘICE POD HOSTÝNEM
●Jiří Janda (1962), Hranice
●Ludmila Tomečková (1938), Všechovice

Ilustrační foto.
Přehled zesnulých a pohřbů na Hranicku a Přerovsku v 52. týdnu 2023

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ

pátek 5. ledna
smuteční obřadní síň, Přerov
9.00 Ludmila Kříbalová (1946), Přerov
11.00 Zdeněk Horák (1938), Kokory
12.00 Karel Štokman (1956), Troubky
13.00 Petr Silnica (1976), Přerov
14.00 Jiří Studený (1941), Přerov
15.00 Marie Bajerová (1934), Přerov
smuteční obřadní síň, Hranice
14.00 Jan Pajdla (1945), Hrabůvka

sobota 6. ledna
kostel, Kokory
11.00 František Trávníček (1933), Kokory

pondělí 8. ledna
smuteční obřadní síň, Přerov
11.00 Zdenka Frieberová (1940), Horní Moštěnice
12.00 Drahomíra Brázdová (1939), Přerov
13.00 Alena Školoudíková (1936), Přerov
15.00 Michal Dundálek (1978), Tučín
kostel, Všechovice
14.00 Ludmila Tomečková (1938), Všechovice

úterý 9. ledna
smuteční obřadní síň, Přerov
14.00 Zdeněk Navrátil (1947), Prosenice
smuteční obřadní síň, Hranice
11.00 Miroslav Horák (1953), Hranice
kostel, Jindřichov
14.30 Jiří Hovora (1979), Jindřichov
kostel, Střítež nad Ludinou
15.00 Libor Mrkva (1956), Střítež nad Ludinou

středa 10. ledna
smuteční obřadní síň, Bystřice pod Hostýnem
Jiří Janda (1962), Hranice