Večerní program se skládal z taneční rozcvičky, ochutnávky street dance, základních prvků gymnastiky. Největším lákadlem byla noční stezka odvahy a přespání na Středisku.

Den pokračoval keramickou dílnou, sportovními aktivitami a odpoledne přípravou sladké svačinky a hraním společenských her, výrobou hudebních nástrojů. Akce se vydařila a všichni odcházeli spokojeni.

O jarních prázdninách si děti mohly vybrat z široké nabídky. V pondělí bylo „Roztančené dopoledne“, kde se děti naučily krátkou taneční choreografii a zasoutěžily si na překážkové dráze. Kdo si chtěl vytvořit velikonočního beránka, měl možnost v Jarní keramické dílně.

Vodění medvěda v Turovicích.
Na vodění medvěda v Turovicích vyrazilo 28 masek. Lidé byli štědří

V úterý děti z kroužků Aikido měly mimořádný prázdninový trénink, kde se zdokonalovaly ve svém umění a chystaly se na blížící se zkoušky. Středeční dopoledne patřilo muzikantům, kde se zpívalo, vyráběly se hudební nástroje a hrály hudebně-pohybové hry.

S Biosem děti navštívily Pevnost poznání v Olomouci, jednotlivé sekce a Planetárium. Ve čtvrtek se opět tancovalo, tentokrát ve stylu art dance a tanečního aerobiku.

Prázdninové dny na SVČ Atlas a Bios Přerov.Prázdninové dny na SVČ Atlas a Bios Přerov.Zdroj: Jitka Kreselová, se souhlasem

Děti si také zahrály vědomostní hru Riskuj a netradiční pohybové hry. V pátek v naší nabídce byla Laser game aréna a base camp, která vždy přiláká mnoho účastníků. Odpoledne využili členové gymnastických kroužků k soustředění a vyzkoušeli si netradiční cviky.

Akcí se zúčastnilo kolem 100 dětí. Těšíme se na shledanou na dalších akcích a letních táborech, nabídku najdete na našich webových stránkách www.svcatlas-bios.cz.

Jitka Kreselová,
vedoucí hudebního oddělení SVČ Atlas a Bios Přerov