Připravili jsme pro Vás příjemné posezení na nádvoří zámku s dobrým jídlem a pitím, tradiční burzu knih, komentované prohlídky nádvoří zámku a barokních soch a večer promítání letního kina.

V nabídce kavárny na zámku Husté Café bude: Hustopečská káva, zákusky z Lešné, pěkná moravská vína, Hustý ležák medový i Hustá 11°, čepovaná malinová limonáda, zmrzlina a něco k zakousnutí.

V kavárně na zámku Husté Café koupíte i turistické propagační předměty s motivem Hustopeč nad Bečvou, propagační předměty Hustopečského pivovaru, vstupenky na komentované prohlídky zámku a okolí a také vstupenky do letního kina na film 3Bobule.

V rámci Burzy knih budete moci odložit svoje staré a nepotřebné knihy na hustopečském zámku, nebo naopak najít knihu, po které už dlouho toužíte, ať už do sbírky nebo ke čtení.

Pro jednoho je konkrétní kniha odpad, pro jiného poklad. Přijďte se podívat, jestli nenajdete ten svůj.

Komentované prohlídky zámeckého nádvoří, barokních soch a kostela Povýšení sv. Kříže začínají vždy v 11, 13, 15 a 17 hod. Vstupné je nutné uhradit předem v kavárně na zámku Husté Café.

Po setmění je připraveno promítání letního kina, ve kterém uvedeme komedii 3Bobule, třetí pokračování letních vinařských komedií.

Příběh tentokráte představuje renesanci lásky Honzy a Kláry v překrásné krajině jižní Moravy, kterou komplikuje kumpán Jirka, problémy krachujícího vinařství, krádeže ve vinohradu i úklady nepřejících.

Petr Drozd