Na Evropě zajel Vojta na singlu 11. místo a na čtyřkajaku 9. obojí se jelo na 500metrové trati. Denisa se představila na singlu na pětistovce a dvoustovce, na obou se umístila na 8. místě.

Na Mistrovství světa jel Vojta stejné tratě na singlu skončil 20. a na čtyřkajaku skončili 11. Denisa jela jen 200, na které dopadla 18.

Druhý týden v září se ještě konal závod v Olympijský nadějí v Bratislavě, na kterém se představilo až 5 přerovských závodníků, a to Denisa Janáčková, Albert Šimek, Vít Příkopa, Laura Csomová a Tereza Jiskrová, poslední dvě jmenované musely závodit se staršími dívkami, protože jejich ročník tam bude mít závody až příští rok.

Nejvíce se závody podařily Denise Janáčkové, která společně s Klárou Studničkovou z Ostrožské Nové Vsi vyhrála všechny své závody a z Bratislavy si odvezla 3 zlaté medaile.

Albert Šimek taky závodil pouze na deblu a společně s Ondřejem Hirschem z Kojetína skončili na kilometru 12., na pětistovce 14. a na dvoustovce se jim nepovedlo postoupit se semifinále. Vítek Příkopa jel debl na 1000 metrech a společně s Martinem Nováčkem z Týna nad Vltavou skončili 7.

Na zbývajících dvou tratích jel singl a na 500 metrech skončil 8. a Na 200 metrech 12. Laura Csomová jela 1000 metrů na singlu, kde skončila 13., a i na deblu s Klárou Zendulkovou s Kojetína a skončily 9. a další den na pětistovce 5.

Poslední přerovskou závodnicí byla Tereza Jiskrová, která jela singl na kilometru, kde nepostoupila z rozjížďky, na pětistovce, na které skončila na 8. místě a jako poslední jela dvoustovku a dopádlovala 13.

Na 500metrové trati jela s Emou Mulačovou také debl a dojely na 11. místě. S dvaceti medailemi skončila v celkovém hodnocení Česká republika na nadějích na 3. místě pouze za vítězným Maďarskem a Německem.

Albert Šimek