Po přestávce nastoupili domácí ve větším tempu a tak v 52.minutě se ujali vedení, které netrvalo dlouho, neboť hosté během dvou minut vyrovnali. Tak začala být hra velmi zajímavá, protože obě mužstva hrála naplno.

Domácí po výměně hráčů i přesnými přihrávkami se v 59.minutě ujali vedení na 3:2 a za další dvě minuty zvýšili na 4:2, který se nezměnil. Velkou oporou hostí byl brankař Martin Hýbl /v zeleném,/ který zabránil mnoha gólům.

Hlavní rozhodčí Jakub Frais rozdal pět žlutých karet, tři pro domácí a dvě pro hosty. Zápas sledovalo na 200 diváků, kteří byli spokojeni s výkonem obou mužstev.

Domácí FK Brodek u Přerova zůstal v čele tabulky se 26 body, druhý je FC Beňov a třetí příčka patří 1.HFK Olomouc, které dělí dva body.