Od sobotního dopoledne jsme připravovali scénu s využitím velkého kotle, umělých pavučin, dýmovnic a dalších pekelných rekvizit. Pak už jsme jen čekali na naše malé čertíky, kteří dorazili na natáčení snad ze samotného pekla. Moc jim to slušelo a ještě víc jim to tancovalo.

Malé tanečníky nám propůjčila Taneční škola Duckbeat, se kterou jsme navázali krásnou spolupráci. Ve videoklipu, který již brzy vyjde na youtube Pomněnka a Rubínka spatříte kouzlo naší "čertovské skály", pekelné atmosféry a chytlavé melodie.

Halloweenská škola na Základní škole Přerov, U tenisu.
Halloweenskou školu zažilo U tenisu v Přerově na čtyři sta dětí

Mikulášském představení s Pomněnkou a Rubínkou.Mikulášském představení s Pomněnkou a Rubínkou.Zdroj: Iveta Adamová, se souhlasemNejen čertovskou písničku, ale také spoustu dalších písniček z naší tvorby můžete slyšet na našem připravovaném Mikulášském představení s Pomněnkou a Rubínkou, které se bude konat v Klubu Teplo dne 3. prosince v 15 hodin.

Společně si zazpíváme, zatancujeme, dokonce se s Pomněnkou a Rubínkou dostaneme do nebíčka a možná také do peklíčka. Zažijte s námi krásnou vánoční atmosféru plnou zábavy!

Lístky jsou v předprodeji na našich stránkách www.aktivitka.cz, smsticket.cz nebo osobně v BV Svítidla, Svisle Přerov

Iveta Adamová,
Aktivitka z.s.