Benefiční koncert v Hranicích 
KDY: pátek 26. června od 16 hodin 
KDE: Aquarium, Hranice 
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné 


Benefiční koncert pro všechny hrdiny z první linie v čase koronavirové pandemie se bude konat v pátek 26. června od 16 hodin na terase Aquarium Café & Bar na Masarykově náměstí v Hranicích. Těšit se můžete na vystoupení hudební skupiny RK Band, Swing Tandem a hosta Jaroslava Wykrenta. Akci bude moderovat Petr Novák. Výtěžek z akce bude věnován hrdinům z první linie v Hranicích.

Ahoj léto! 
KDY: sobota 27. června od 15 hodin 
KDE: Karnola, Hranice 
ZA KOLIK:  děti zdarma, dospělí 50 korun

Dětské odpoledne plné zábavy, her a tvoření připravil na sobotní odpoledne komunitní a kulturní prostor Karnola v Hranicích.Těšit se můžete také na táborák, proto nezapomeňte buřty s sebou a přivítejte s námi léto. Vstupné je 50 korun pro dospělé, děti mají vstup zdarma.

Romantický koncert pro kačeny 
KDY: sobota 27. června od 21 hodin
KDE: Laguna, Přerov
ZA KOLIK: zdarma 

Nekoncert obestřený tajemstvím. Může se stát, že při večerní procházce kolem laguny zaslechnete tklivé tóny 4 violoncell a bicích. Ale pozor! V případě nepřízně počasí kačeny neplavou a cella nehrají.

Milenium – rock show 
KDY: sobota 27. června od 18 hodin 
KDE: Base Camp, Přerov 
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné 

Všichni fanoušci živé rockové muziky si mohou přijít užít koncert znovuvzkříšené punkrockové kapely Millenium X, nyní v nové sestavě a s novou tvorbou. Jako host vystoupí skvělá přerovská kapela Rockabilly Juniors!

Ženy v odstínech šedi
KDY: do 30. srpna, v sobotu a neděli od 11 do 17 hodin
KDE: Galerie Konírna, Lipník nad Bečvou
ZA KOLIK: zdarma

Výstava mapuje tvorbu dvou žen, dvou výrazných osobností fotografické scény přerovského regionu Zuzany Štolcové a Ivety Juchelkové.