Neznámí se představili jako tajní policisté a přinutili hocha, aby šel s nimi. Když to odmítl, nasadili mu na levou ruku kovová pouta a dovedli ho k zábradlí, ke kterému ho připoutali.

„Chtěli, aby jim chlapec ukázal všechny své věci,“ informovala o případu přerovská policejní mluvčí Michaela Sedláčková. Hoch to nakonec z obavy o svůj život udělal. Podle mluvčí byl napadený mladík připoutaný k zábradlí asi deset minut.

To ale pachatelům nestačilo. „Vyhrožovali chlapci, že ho nechají připoutaného delší dobu, nebo ho odvezou do záchytné stanice pro alkoholiky,“ podotkla Michaela Sedláčková.

Pachatelé si nakonec z místa přepadení nic neodnesli a napadený neutrpěl žádné zranění. „Za omezování osobní svobody však hrozí mladíkům až dva roky vězení,“ dodala policejní mluvčí.

Popis pachatelů

první mladík je ve věku 19 až 20 let, výšky 175 - 180 centimetrů, štíhlý, má krátké tmavohnědé vlasy, knírek s bradkou a byl oblečený do bílo - modré zimní bundy a bílých kalhot.

druhý je ve věku 16 až 17let, výšky 150 centimetrů, štíhlý, na hlavě měl šedohnědou baseballovou čepici, mikinu stejné barvy bez kapuce a bílé plátěné kalhoty s kapsami.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z PŘEROVSKA

Moje PřerovskoSportKulturaPodnikáníČerná kronika