Tiploga čtenářu regionálního Deníku

Populární tipovací soutěž čtenářů Deníku s názvem TIP liga znovu startuje! Zapojte se do tipování!

V tištěném vydání svého Deníku najdete každý týden soutěžní kupon pro dané kolo oblíbené hry, v níž se tipují zápasy krajských a okresních fotbalových soutěží.

Fotbal z regionu:

Vyberte GÓL 7. kola! Tady jsou nejhezčí trefy Krajského přeboru

VIDEO, ANKETA / Trefa do šibenice, šikovný obstřel a povedené razítko na hattrick. Vyberte nejkrásnější branky 7. kola krajského přeboru. Tři góly a anketa uvnitř.

Bitva o Přerov v novém kabátě: Viktorka hostí Želatovice! Jak to vidíte?

ANKETA / Další takový souboj v olomouckém krajském přeboru nenajdete. Možná byste si široko daleko tento víkend nedali pikantnější fotbalové menu.

Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 7. kola

Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 7. kola.

Šok! Viktorka padla v poháru s desátým týmem okresního přeboru

Finále okresního kola poháru FAČR na Přerovsku mělo být jasnou záležitostí. Vždyť proti sobě stály vloni ještě divizní 1. FC Viktorie Přerov a až aktuálně desátý celek okresního přeboru – Hustopeče nad Bečvou.

Pohoda před derby s Přerovem. Želatovice rozebraly Rapotín

Pátou výhru v řadě a celkem čtvrtou za tři body si v sobotu připsali fotbalisté Želatovic. Díky výhře 4:1 nad oslabeným Rapotínem se drží na pátém místě krajského přeboru a hlavně v kontaktu s absolutním čelem tabulky. O dalším triumfu mimo jiné rozhodl dvěma góly zkušený útočník Ladislav Dlouhý.

Losiny doma uspěly proti Přerovu, rozhodla penalta

Nedělní duel krajského přeboru mezi Velkými Losinami a Přerovem rozhodla druhá půle, ve které domácí zaznamenali vítěznou trefu z penalty a stále tak drží kontakt se špicí tabulky.

Kozlovice čtyřmi góly v první půli sestřelily poslední Petrovice

Za dvacet minut bylo prakticky hotovo. Fotbalisté Kozlovic na půdě posledních Petrovic potvrdili roli favorita, když zvítězili 4:1. Ve 21. minutě už to po druhé brance Lukáše Kaďorka bylo 3:0. Kozli tak mají po sedmi kolech společně s nováčkem z Ústí 17 bodů. Divizi E zatím kralují dva celky z přerovského okresu.

Vyberte GÓL 6. kola! Tady jsou nejhezčí trefy Krajského přeboru

VIDEO, ANKETA / Rána kolem obránce, technická střela a trefa levačkou pod břevno. Vyberte nejkrásnější branky 6. kola krajského přeboru. Tři góly a anketa uvnitř.

Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 6. kola

Želatovice slavily čtvrtou výhru v řadě a představily posilu

Pro čtvrtou výhru v řadě a třetí za tři body si v sobotu zajeli do Hněvotína fotbalisté Želatovic. Dalšího tradičního účastníka krajského přeboru přehráli 3:1 a v tabulce se posunuli na páté místo, dva body za čtvrté Všechovice.