Tiploga čtenářu regionálního Deníku

TIPUJTE, HRAJTE A VYHRÁVEJTE!

HRAJEME O 71x podepsaný reprezentační dres

Populární tipovací soutěž čtenářů Deníku s názvem Fortuna TIP liga znovu startuje! Zapojte se do tipování a vyhrajte dres české reprezentace!

V tištěném vydání svého Deníku najdete od 17. března každý týden soutěžní kupon pro dané kolo oblíbené hry, v níž se tipují zápasy krajských a okresních fotbalových soutěží. Hrajte každý týden o sázenky Fortuna v hodnotě 100 korun. Celkový vítěz vyhraje v červnu jeden ze 71 originálních dresů českého národního týmu podepsaný hvězdami reprezentace.

Fotbal z regionu:

Kozlovice smazaly dvoubrankový náskok Jeseníku, dokonalý obrat se ale nekonal

Nechybělo moc a fotbaloví nadšenci v Kozlovicích sledovali dokonalý obrat. Domácí celek prohrával po poločase se zachraňujícím se Jeseníkem 0:2, po změně stran ale svého soupeře zatlačil na jeho polovinu a zaslouženě srovnal.

Viktorka ukradla body lídrovi z Valašského Meziříčí

Měl to být poměrně jednoznačný souboj dvou celků s opačnými starostmi. Valašské Meziříčí vévodí divizní skupině E a rádo by zamířilo do třetí ligy, Přerov bojuje o záchranu a vzhledem k finanční situaci uvnitř klubu by se asi nikdo moc nedivil, kdyby v příští sezoně kopal krajský přebor.

Minář: Přestup Markoviče? Jeho agentura nedodržela dohodu!

Zklamalo jej porušení dohody ze strany fotbalové agentury RBR Sport-Consult, která upekla přestup patnáctiletého brankáře Jakuba Markoviče ze Sigmy do Slavie, o čemž Deník ve středu informoval.

Vyberte GÓL 22. kola! Tady jsou nejhezčí trefy Krajského přeboru

VIDEO, ANKETA / Trefa z dálky, krásný volej a nekompromisní sólo. Vyberte nejkrásnější branky 22. kola krajského přeboru. Tři góly a anketa uvnitř.

Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 22. kola

Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 22. kola.

Sigma přišla o svůj klenot. Brankář Markovič utekl do Slavie

Tak už i fotbalová Sigma poznala, že konkurovat čínskému balíku peněz, kterým disponuje pražská Slavia, je v současnosti (nejen pro ni) zřejmě nemožné. Právě do Edenu totiž z Olomouce zamířil ještě 15letý Jakub Markovič, který patří k nejtalentovanějším gólmanům v České republice.

Torzo Viktorky vyválčilo bod v Petrovicích

Bez trenéra Matějíčka, kapitána Václavíčka, útočníka Blažkovského, ostříleného Kopeckého a k tomu bez dalšího zkušeného borce Hýbnera, který si při rozcvičce těsně před zápasem obnovil zranění.

Rapotín doma udolal aktivní Želatovice, hosté nedali penaltu

Šest důležitých bodů v boji o záchranu vyválčili minulý týden fotbalisté Rapotína. Po čtvrteční dohrávce s Medlovem zvládli doma i nedělní zápas 22. kola krajského přeboru proti Želatovicím.

Kozlovice v závěru zlomily hranický odpor

Do posledních minut obrovsky vyrovnané „malé" okresní derby sledoval pěkně zaplněný stadion v Hranicích. Dorazil soupeř z Kozlovic, který na podzim v domácím prostředí soka z vyšších pater tabulky porazil 3:1. Tentokrát se misky vah mohly převážit na kteroukoliv stranu, závěr ale patřil hostům. Ti díky gólu Jakuba Šolína z 87. minuty zvítězili 1:0.

Vyberte GÓL 21. kola! Tady jsou nejhezčí trefy Krajského přeboru

VIDEO, ANKETA / Pohotová střela, trefa z úhlu a vítězný oblouček. Vyberte nejkrásnější branky 21. kola krajského přeboru. Tři góly a anketa uvnitř.