VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Požáry

6.5.2014

V Palackého ulici shořely keře před bývalou bankou

Přerov – Požár tují před budovou bývalé banky v Palackého ulici zaměstnal přerovské hasiče.

20.4.2014

V Kokorách hořelo u samoobsluhy, škoda jde do statisíců

Kokory – S požárem se v neděli brzy ráno potýkali profesionální hasiči z Přerova spolu s dobrovolnými sbory z Kokor, Dubu nad Moravou a Brodku u Přerova. 

18.4.2014

Policista zachránil při požáru ve Staměřicích život dítěte

Lipník/Staměřice – Pohotová reakce sedmadvacetiletého policisty z obvodního oddělení v Lipníku nad Bečvou zachránila život osmiletému chlapci, který se nadýchal zplodin při požáru ve Staměřicích. K požáru došlo ve čtvrtek kolem druhé hodiny ráno.

17.4.2014

Při požáru bytového domu se zranil chlapec, osm lidí evakuovali

Staměřice – Poskytnutí pomoci nezletilému chlapci, který se nadýchal zplodin, a evakuace osmi lidí – taková je bilance nočního požáru, ke kterému došlo ve čtvrtek kolem druhé hodiny ráno ve Staměřicích na Přerovsku.

16.4.2014

Na Velké Dlážce někdo zapálil zaparkovaný renault

Přerov – V plamenech se v úterý po 22. hodině ocitl vůz Renault Express, který stál na ulici Velká Dlážka v Přerově.

AKTUALIZOVÁNO
31.3.2014

V Kojetíně hořel dům, škoda je 2 miliony korun

Kojetín – Požár rodinného domu likvidovalo v pondělí kolem půl třetí odpoledne na náměstí Svobody v Kojetíně několik hasičských jednotek. Když přijeli hasiči na místo, viděli, jak se z místnosti pod střechou valí hustý černý dým.

26.3.2014

V zahradě shořela maringotka. Možná ji zapálily děti

Lipník nad Bečvou – Postupnou pomoc čtyř jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů si vyžádal požár dřevěné maringotky, ke kterému došlo v úterý odpoledne v Hlinsku nedaleko Lipníku nad Bečvou.

AKTUALIZOVÁNO
17.3.2014

Při požáru ve Stříteži se zranilo pět dělníků. Do kamen prý nalili benzin

Hranicko – Pět lidí se v pondělí ráno poranilo při požáru v zemědělském objektu ve Stříteži nad Ludinou. Podle hasičů šlo o pracovníky, kteří prováděli rekonstrukci tohoto statku.

7.2.2014

Na rodinném domě shořela střecha. Kvůli amatérsky udělanému kouřovodu

Klopotovice – Pořádně rušnou noc zažili ze čtvrtka na pátek usedlíci z Klopotovic. Na jednom z větších rodinných domů totiž hořela střecha.

7.2.2014

V rodinném domě začalo hořet. Hasiči tam byli hned, mají vedle zbrojnici

Dřevohostice – Zásah čtyř jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů z Přerovska, ale i Zlínského kraje, si vyžádal požár v rodinném domku v Dřevohosticích.

5.2.2014

Hasiči chtějí dětem ukázat nebezpečí ohně, vyhlásili soutěž

Přerovsko, Hranicko – Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. Tuto starou moudrost se nenásilnou formou pokusí dětem připomenout členové Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, kteří opět vyhlašují oblíbenou výtvarnou, literární a počítačovou soutěž s názvem „Požární ochrana očima dětí 2014".

19.1.2014

V přerovské nemocnici v noci hořelo, selhala technika

Přerov – Technická závada na přístroji k ovládání rentgenu stála za požárem, který v noci ze soboty na neděli vypukl v přerovské nemocnici.

12.1.2014

Hasiči vyjížděli ke dvěma požárům

Přerov – Hned na dvou místech v Přerově museli v sobotu nad ránem zasahovat hasiči. Nejprve vyjížděly krátce před pátou ráno jednotky profesionálních, dobrovolných a drážních hasičů do Husovy ulice.

AKTUALIZOVÁNO
6.11.2013

VIDEO: Požár poničil dům v Bochoři, ženu s dětmi zachránil soused

Bochoř – Naštěstí bez vážnějších následků na lidském zdraví se obešel požár rodinného domu, ke kterému došlo v noci na středu v Bochoři. Tísňová linka přijala oznámení kolem kolem půl třetí ráno. Na místo ihned vyrazily čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů – z Přerova a Horní Moštěnice.

5.11.2013

VIDEO: Velký požár, milionová škoda! V Brodku shořela hala se slámou

Brodek u Prostějova  – Rozsáhlý požár haly s uskladněnou slámou pro výrobu peletek zaměstnal v úterý po půlnoci v Brodku u Prostějova šest jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů. Podle předběžných odhadů přesáhne škoda více než jeden milion korun. Podle mluvčího krajských hasičů Zdeňka Hošáka však bude konečné číslo ještě o něco vyšší. Během požáru se nikdo nezranil.

21.10.2013

Lávka je po požáru přístupná pro pěší. Řeší se, proč hořelo

Přerov – Bez omezení se můžou procházet lidé po Lávce U Loděnice, kterou v pátek ráno zachvátil mohutný požár. Statik sice povolil její užívání, v nejbližší době ale mostek čekají další testy. Policie případ šetří pro podezření z poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení, konkrétní obvinění ale dosud nepadlo. Škoda byla vyčíslena na milion korun.

AKTUALIZOVÁNO
18.10.2013

VIDEO: Lávka u loděnice opět hořela, část Přerova bez elektřiny

Přerov – Apokalyptický pohled se naskytl v pátek ráno lidem, kteří procházeli kolem lávky U Loděnice v Přerově. Z mostku stoupal mohutný dým a spodní část konstrukce pohltily plameny. Boj s ohněm byl náročný, protože rozvody vysokého napětí vedou uvnitř tělesa lávky a ještě půl hodiny po příjezdu hasičů byly pod napětím. 

7.10.2013

Požár v Bochoři zcela zničil zahradní přístřešek

Bochoř – Tří jednotky hasičů se v pondělí podílely na likvidaci požáru přístřešku rodinného domku obci Bochoř na Přerovsku. Po přijetí informace o hořícím menším objektu vyslalo operační středisko hasičů k likvidaci místní jednotku Bochoř za posílení profesionální i dobrovolné jednotky z Přerova.

5.10.2013

V Lazníkách hořela chatka

Lazníky – Nesprávná instalace kouřovodu kamen zavinila v sobotu kolem půl osmé ráno požár chatky v Lazníkách na Přerovsku. Oheň likvidovaly čtyři jednotky – profesionální hasiči z Přerova se dvěma cisternami, a pak také dobrovolní z Veselíčka, Lazník a Tršic.

9.9.2013

Průmyslovou halu u obytných domů zachvátil požár, škody jsou statisícové

Brodek u Přerova – Hustý valící se kouř vyděsil v pondělí ráno obyvatele Brodku u Přerova. Požár zachvátil průmyslovou halu v těsné blízkosti zástavby rodinných domů a hrozilo jeho rozšíření.

16.8.2013

V Troubkách hořelo, od pergoly chytl přístavek

Troubky – Čtyři hasičské jednotky likvidovaly ve čtvrtek odpoledne požár pergoly a střechy přístavku v Troubkách.

AKTUALIZOVÁNO
29.7.2013

Stařenka se pokusila hasit požár trávy v Oseku, utrpěla zranění

Osek nad Bečvou – Lidé si neberou k srdci slova meteorologů, kteří varují před požáry v důsledku extrémního sucha, a zbytečně tak riskují. V Oseku nad Bečvou doplatila v pondělí odpoledne na svou neopatrnost devadesátiletá žena, která se pustila do vypalování trávy.

AKTUALIZOVÁNO
27.7.2013

Požár zasáhl téměř hektar lesa, hasiči s ním bojovali devět hodin

Týn nad Bečvou – Požár starého lesa u Týna nad Bečvou likvidovalo v sobotu od časných ranních hodin více než čtyřicet hasičů. Ti po téměř devíti hodinách plameny nakonec zlikvidovali a poté na místě hlídkovali dobrovolníci. Příčina vzniku ohně se vyšetřuje.

26.7.2013

Plameny pohltily střechu domu v Radslavicích, pak přeskočily na další budovu

Radslavice – K mohutnému požáru střechy rodinného domu, který se rozšířil i na hospodářskou budovu a ohrožoval i další objekty, došlo v pátek odpoledne v Radslavicích na Přerovsku. Na místě zasahovaly čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů a škoda se vyšplhala na stovky tisíc korun.

25.7.2013

V pavilonu chirurgie hořelo, naštěstí v něm nebyli lidé

Přerov – Požár v prázdném rekonstruovaném chirurgickém pavilonu přerovského nemocnice vznikl ve čtvrtek před desátou hodinou. Způsobily ho odštěpky ze svařování, které zapálily papírové krabice. Před příjezdem hasičů ho uhasili přítomní stavební dělníci.

24.7.2013

Hasiči varují před požáry, v Přerově u hradeb už hořel brečťan

Přerovsko – Odhození nedopalku cigarety na procházce v lese. Pálení trávy nebo opékání špekáčků na táboře. Co mají společného? Lidská neopatrnost je nejčastější příčinou požárů v tropických vedrech, která panují v těchto dnech. Následky přitom můžou být nedozírné.

18.7.2013

Divoká noc v Předmostí: hořely kontejnery i auto

Přerov – Jako na periferii městečka, kde vládne zločin, to vypadalo v noci na čtvrtek v Předmostí u Přerova.

29.6.2013

V Kojetíně hořelo v budově bývalé školy, hasiči požár zlikvidovali

Kojetínsko – Ke dvěma nahlášeným požárům vyjeli v noci z pátku na sobotu hasiči na Kojetínsku.

AKTUALIZOVÁNO
22.6.2013

Výrobnu briket v Lipníku zachvátil požár, škoda je šest milionů

Lipník nad Bečvou – Mohutný požár zachvátil v sobotu kolem půl třetí ráno výrobnu dřevěných briket v místní části Lipníku nad Bečvou Loučka. Na místě zasahovaly více než tři desítky hasičů z Přerova, Lipníku, Hranic a okolních obcí. Majitel odhaduje škodu na šest milionů korun.

25.5.2013

Na balkoně v Prosenicích hořelo, děti z domu vyvedl kolemjdoucí

Prosenice – K požáru na balkoně jednopatrového rodinného domu vyjeli hasiči v pátek krátce před třetí hodinou odpolední. Uvnitř objektu byly v té době dvě děti ve věku pět a třináct let. Oheň zpozoroval zaměstnanec obce, který je ihned vyvedl ven. Díky rychlému zásahu hasičů se plameny nerozšířily dovnitř obydlí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies