Tenisové juniorky Přerova se na domácím turnaji neztratily

Přerov – Tenisová hala v Přerově byla uplynulý víkend dějištěm závěrečných zápasů jednoho z největších halových turnajů juniorů v Evropě kategorie ITF 1.

23.1.2013

Vítězky debluFoto: Deník/ Vojtěch Podušel

Vítězem dvouhry chlapců se stal Rus Roman Safilluin, který ve finále porazil Čecha Pavla Štauberta 7:6 a 6:1.

Čtyřhru opanovala německá dvojice Daniel Baumann, Johannes Haerteis. Dvouhru dívek ovládla Alina Silichová z Ruska. Čtyřhru pak Justina Mikulskyteová a Akvile Parazinskaiteová z Litvy.

„S průběhem turnaje jsem spokojený i samotná účast byla dobrá. V kategorii dívek startovalo z elitní stovky rovných osm. U kluků byla sice obsazenost trošku slabší, ale i tak měla střetnutí velmi dobrou kvalitu," okomentoval turnaj Petr Huťka mladší, ředitel turnaje.

„Co se týká samotných výsledků českých účastníků, tak úspěchem je rozhodně finálová účast Pavla Štauberta, který došel až do finále. Těší nás úspěch přerovských hráček, jmenovitě Dominiky Halbinové a Marie Mayerové, které se probojovaly až do semifinále deblu," dodal Petr Huťka mladší, mj. i trenér.

Autor: Jaroslav Pazdera

23.1.2013 VSTUP DO DISKUSE

Účastníci Tenisové akademie Petra Huťky bavili v neděli odpoledne Přerovany.
AKTUALIZUJEME
1 26

Akuna Show bavila Přerov, letos poprvé bez hymny

Kanadská borůvka

Za borůvkami nemusíte do lesa, můžete je mít i na balkóně

Motorkář nezvládl jízdu na vyfrézované silnici

Se zraněním skončil v nemocnici mladý motorkář, který v pátek dopoledne havaroval na silnici v Henčlově.

Vesnicí roku v Olomouckém kraji je Vápenná, druhý skončil Bělotín

Zlatou stuhu v soutěži Vesnice Olomouckého kraje letos získala Vápenná. Druhé místo obsadil Bělotín na Hranicku a na třetí příčce skončily Haňovice na Olomoucku.

Tropický Zubrfest osvěžila skvělá hudba

VIDEA / Tisíce lidí proudily v sobotu do areálu přerovského pivovaru, kde se konal největší letošní svátek - Zubrfest. Jaký byl? Fanoušci hudby a pěnivého moku, posedávající ve stínu na přepravkách, koncerty na hlavní a vedlejší scéně, které se střídaly v rychlém sledu. Pohodovou atmosféru festivalu si vychutnalo přes šest tisíc návštěvníků.

Olomoucký půlmaraton 2017 - VELKÁ FOTOGALERIE. Najdete se?

Tisíce amatérských i profesionálních běžců zaplnily v sobotu ulice Olomouce. Osmý ročník Olomouckého půlmaratonu si nenechalo ujít 6 200 závodníků z devětačtyřiceti zemí, dalších 3 600 závodníků odstartovalo v nesoutěžním rodinném běhu.