Ligové celky Rokytnice si vedly rozdílně

Přerovsko - Jak si vedly týmy Rokytnice v soutěžích národní házené? Zjistíte v našem přehledu.

8.10.2010

Házenkářky Rokytnice (v zeleném) Foto: DENÍK/David Klein

1. liga žen

Rokytnice – Božkov 15:15 (11:9)

Domácí hráčky vstoupily do utkání velmi dobře. V úvodu šly do vedení, a to si udržovaly až do přestávky. Útočnice přehrávaly defenzivu Božkova a dařilo se jim vypracované šance proměňovat. To se ale po přestávce změnilo. Výsledkem toho bylo vstřelení jen čtyř branek za druhou půlhodinu a boj o výsledek až do poslední vteřiny. Nakonec se Rokytnici podařilo získat bod za remízu.

Branky: Pavlíková 5, Jurtíková 4, A. Kratochvílová 3, L. Kratochvílová 2, Vychodilová 1.

Rokytnice – Tymákov 19:30 (8:15)

Zápas byl vyrovnaný pouze do stavu 5:5. Od této chvíle začaly dominovat rychlé a přesně střílející útočnice Tymákova, a tak už v první půli si hostující celek vypracoval rozhodující náskok. Po přestávce se ještě Rokytnice pokusila o zvrat, ale nakonec zůstala jen u pokusu, protože soupeřky si vedení pohlídaly a do konce utkání ještě navýšily.

Branky: L. Kratochvílová 10, Jurtíková 5, Pavlíková 1, Vychodilová 1, Kopecká 1, A. Kratochvílová 1.

2. liga mužů

Rokytnice – Dobruška 20:14 (10:6)

Domácí měli od úvodu více ze hry, soupeř ovšem vždy dokázal vyrovnat. Takto se zápas vyvíjel až do 18. minuty. Od tohoto okamžiku už hřiště ovládla Rokytnice, která si ještě do přestávky vytvořila čtyřbrankový náskok. Po změně stran pokračovala ve velmi dobrém výkonu a svůj náskok dokázala ještě navýšit.

Branky: Zlámal 7, Jar. Havlík 6, Cieslar 4, Přikryl 2, Schmidt 1

Rokytnice – Podhorní Újezd 18:16 (9:12)

Úvod byl vyrovnaný, domácí však měli stále mírně navrch. To se ovšem ve druhé polovině úvodního dějství změnilo, kdy za delší konec začal tahat Újezd a o přestávce vedl dokonce o tři branky. Po příchodu z kabin Rokytnice bojovala a snažila se otočit výsledek, ale až do 48. minuty se jí to stále nedařilo. Poté zabrala obrana v čele s brankařem Mikešem a skóre se začalo měnit. Výborně zahrál a dobře střílel také útočník Přikryl. V hektickém závěru se nakonec z vítězství radovali o dvě trefy domácí hráči.

Branky: Přikryl 8, Zlámal 5, Cieslar 3, Schmidt 2.

Nižší soutěže

OP mužů: ROKYTNICE B – CHROPYNĚ 23:21 (16:10), Machalík 7, F. Maštalíř 6, Jan Havlík 6, Kratochvíla 2, L. Maštalíř 2. DLUHONICE – OSEK NAD BEČVOU A 25:19 (12:7), Heryán 9, Urban 6, Mužík 2, Uřinovský 1, Klimeš 1. NELEŠOVICE – OSEK NAD BEČVOU B 29:21 (16:9), Bajer 9, Uřinovský 9, Bouchal 3.

OP dorostenců: ROKYTNICE – SVINOV 11:11 (4:3), Cieslar 5, T. Havlík 2, Macek 2, Koukal 2. ROKYTNICE – VÍTKOVICE 24:16 (13:8), Cieslar 7, T. Havlík 4, Koukal 4, Macek 3, Mitkov 3, M. Vrána 2, Přikryl 1.

OP starších žáků: STARÁ VES N. O. – ROKYTNICE 19:13 (8:5), Přikryl 8, M. Jandásek 3, M. Havlík 1, Baran 1. ROKYTNICE – OSEK NAD BEČVOU 34:17 (16:10), Přikryl 14, M. Vrána 11, M. Jandásek 7, M. Havlík 2 – Hanusík 11, Janíček 5, Mužík 1.

OP starších žaček: STARÁ VES N. O. – ROKYTNICE 26:6 (12:3), Machalíková 3, K. Bendová 2, Stodolová 1. Svinov – Rokytnice 28:5 (13:2), Stodolová 3, K. Bendová 2.

OP mladších žáků: ROKYTNICE – ALBRECHTIČKY 5:14 (3:6), Novotný 3, Kupec 1, Kratochvíl 1. CHROPYNĚ – OSEK NAD BEČVOU 19:8 (6:4), Konvičný 12, Hostášek 6, Minařík 1.⋌ (sct, ba)

8.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

Ke srážce dvou osobních aut vyjížděli ve čtvrtek dopoledne do Vlkoše na Přerovsku policisté.
3

Nedal přednost, způsobil nehodu

Pachatele krádeže drogistického zboží v Přerově zachytil kamerový systém.

Nakupovali voňavky za pět prstů

Ve Zlíně jsem se naučil hrozně moc věcí, říká po skalpu Beranů Jakub Ferenc

ROZHOVOR / Také pro něj to byl speciální zápas. Obrovitý obránce Jakub Ferenc ze všech přerovských hráčů, které extraligový Zlín v přípravě zkoušel, vydržel v jeho kádru nejdéle. Dokonce za Berany odehrál i první přípravné utkání v rámci Zubr Cupu.

Velky plakát Sigmy již v sobotním tištěném Deníku!

V sobotu 19. srpna najdete v tištěném vydání Deníku velký plakát fotbalistů SK Sigma Olomouc i s rozlosováním a detailní soupiskou ligového kádru.

Kolo může zůstat v cyklověži měsíc. Jinak skončí ve skladu

Kola, která stojí v cyklověži u přerovského vlakového nádraží déle jak měsíc, čeká od září stěhování do magistrátních skladů.

Olympiáda či mistrovství světa. V Kojetíně rostou hvězdy kanoistiky

Vloni oslavil 65. výročí od založení. Oddíl kojetínské kanoistiky má bohatou historii a ve městě největší tradici. Za sebou také řadu úspěchů, na které nedávno navázali zejména dva nadějní závodníci.