Nejprve se střetli s 1. MVIL Ostrava a druhý zápas sehráli proti dosud neporaženému Hattricku Brno. Po vítězném zápase s Ostravou zastavilo Sokoli v rozletu Brno.

1. MVIL Ostrava – FBC Sokol Přerov 3:4 (0:1, 1:2, 2:1)

Ostravští zvolili velmi defenzivní taktiku a do útoku se dostávali jen nahazovanými míčky. Ty si Sokoli dokázali většinou pohlídat a sami měli herní převahu. Zúročili ji také brankou Hnily zblízka po prostrčení Ďopana v osmé minutě.

Soupeř Sokolů se nevzdával a dál trpělivě bránil. Povedlo se mu i vyrovnat v úvodu druhé části. Přerovští však nadále tvořili hru a dostávali se do šancí. V brankovišti se nejprve prosadil Sohlich a třetinu zakončil přesnou střelou Ďopan, který tak nechal zapomenout na své dvě neproměněné tutovky z první třetiny – 3:1.

V úvodu poslední části se Ostravě nabídlo trestné střílení. To zlikvidoval Panák, ale v následující přesilovce snížil Čepica. Důležitý gól na 4:2 padl ve 35. minutě, když Dohnal s pomocí teče překonal gólmana soupeře. Ostravští se však nevzdávali a v této třetině měli navrch. Posílila je také šťastná branka, která padla tři minuty před koncem a znamenala snížení na 3:4. Nervózní závěr Sokoli přečkali a připsali si do tabulky tři body.

Branky: Hnila (Ďopan), Sohlich (Hnila), Ďopan (Sohlich), Dohnal.

FBC Sokol Přerov – SC Hattrick Brno FbŠ 3:6 (2:1, 1:4, 0:1)

Do zápasu o první místo vlétli Sokoli jako uragán a po několika šancích se trefil už ve druhé minutě Nekl. První přesilovou hru Hattrick sehrál na výbornou a dokázal ji také ze středu využít Boudou – 1:1. Vyrovnanou partii převážil na stranu Přerova opět Nekl a přesnou střelou do horního rohu zakončil první část hry.

V úvodu druhé třetiny vyučil Hlaváček obranu Přerova perfektně provedeným brejkem a srovnal na 2:2. Pak se Sokolům po ostrém zákroku na Nekla nabídla pětiminutová přesilovka. Tu také brzy využil Jurečka po příhře Sohlicha.

Zlomový gól však vsítilo také Brno, které v oslabení vyrovnalo Macálkou, jehož nechala obrana Přerova trestuhodně nepohlídaného. Velký hlad po brance přetavil ve vedení Hattricku Felkl po dalším brejku. Převahu Brna v této části hry podtrhl opět Felkl dalším gólem a uštědřil Přerova další velkou ránu – 3:5.

Třetí třetina se nesla ve stejném duchu jako celý zápas. Brno hrálo jednoduše dopředu i za pomocí nahazovaných míčků. Sokoli kousali a snažili se po celém hřišti. Šance, které si vytvořili, však likvidoval výborný Beneš a na druhé straně se prosazovalo Brno smrtícími protiútoky. Další z nich využil Felkl, který dokonal svůj hattrick, a pečetil tak na konečných 6:3 pro brněnské.

Branky: Nekl 2 (Veselý, Hnila), Jurečka (Sohlich)

Sestava: Panák – Dohnal, Malina, Jüngling, Hnila – Sohlich, Jurečka, Ďopan, Nekl, Koutný, Veselý, Gereš, Pospíšil, Vrba.

Stručný komentář k zápasům poskytlo pravé křídlo prvního útoku Přerova Tomáš Sohlich:

„V obou zápasech jsme doplatili na špatnou koncovku. V prvním nám to sice vyšlo a vydřeli jsme vítězství, ale v tom druhém a důležitém utkání jsme naprosto selhali. Soupeř nás přehrál ve všech činnostech a zaslouženě vyhrál.“