SPA Gullivers Sokol Brno I - FBC Sokol Přerov 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)

První utkání začalo opatrně. Přerovany z ospalé hry probudila až vedoucí branka soupeře. Do konce první části se jim však povedlo po rychlé útočné akci vyrovnat. Od druhé třetiny se hodně přitvrdilo, k čemuž velkou měrou přispělo i duo rozhodčích.

Hráči Gullivers se opět ujali vedení, jež se jim zvýšilo po vlastním gólu přerovského týmu. Tomu se ještě povedlo do konce druhé části snížit a na drama bylo zaděláno.

V úvodu posledního dějství vyřadilo ze hry obránce Malinu zranění a Přerov dohrával se třemi beky. Místo vyrovnání se prosadilo střelou ze vzduchu Brno a svou výhru zpečetilo tři minuty před koncem. Utkání, které měli přerovští Sokoli zvládnout, tak skončilo výhrou soupeře především kvůli mdlému výkonu Hanáků.

Branky: Nekl (Sohlich), Zobaník (Sohlich).

SC Hattrick Brno FbŠ - FBC Sokol Přerov 8:7 (2:1, 2:4, 4:2)

Ve druhém střetnutí se do obrany přesunul kapitán Vrba a podílel se tak na úvodním oťukávání obou soupeřů. V poslední minutě první části se prosadili Sokoli střelou z dálky, ale soupeř kontroval dvěmaslepenými zásahy.

Od druhé části se na hřišti strhla divoká přestřelka. Přibylo tvrdých soubojů a rozhodčí byli opět velmi slabým článkem utkání. I tentokrát se přerovským podařilo skórovat do vlastní sítě, ale sami také nezapomněli střílet góly do opačné branky a po dvou částech se ujali těsného vedení. Góly padaly až do konce utkání.

Za vyrovnaného stavu 6:6 se Sokolům podařilo vsítit branku v předposlední minutě, ale i přesto zvítězil soupeř. Osmačtyřicet sekund před koncem vyrovnal a jedenáct sekund nato už měl k radosti o další důvod více. Vítězství tak Sokolům v divokém utkání uteklo doslova mezi prsty a i druhé utkání dne prohráli.

Branky: Nekl 2 (Veselý 2), Sohlich 2 (Šmíd), Pec (Sohlich), Vrba (Pec), Veselý.

Sestava: Vlček - Hošek, Malina, Zobaník, Pec - Sohlich, Vrba, Jurečka, Nekl, Suchánek, Veselý, Šmíd.