VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

12.8.2016

Kam za sportem na Přerovsku? Víkend patří autokrosu!

Přerovsko - Pravidelná porce tipů, kam se o víkendu vypravit za sportovními zážitky.

12.8.2016

Přerovské volejbalistky začaly přípravu s úzkým kádrem

Přerov – Předsezonní příprava přerovských volejbalistek odstartovala 1. srpna. Tým už začátkem července představil první posilu.

10.8.2016

Cyklista Babiánek zopakoval čtvrté místo na mistrovství republiky

Bystré, Přerov – Vylepšit čtvrté místo z loňské sezony. To byl cíl silničního cyklisty přerovského týmu MiKo Cycles Davida Babiánka na mistrovství České republiky amatérských cyklistů. Medaile třetímu jezdci průběžného pořadí Moravského poháru však opět těsně unikla, i tak je „brambora" z republiky úspěchem pro přerovské barvy.

7.8.2016

VALACHY MANa vyhrál při své prvním triatlonovém startu Jan Fojtík

Nový Hrozenkov - Rekordní návštěvnost zaznamenal triatlon VALACHY MAN, který se uskutečnil v pátek 5. srpna u vodní nádrže Na Stanoch v Novém Hrozenkově. Největší veřejný amatérský triatlon v České republice, který je součástí pětidílného seriálu VALACHY TOUR, byl stejně jako loni vyprodaný dlouho předem.

5.8.2016

VALACHY MAN ovládl Fojtík. Valenta obdivoval děti

Velké Karlovice – Parádní podívanou nabídl letošní triatlon Valachy Man. Z vítězství v hlavním závodě se přitom radoval u vodní nádrže Balaton v Novém Hrozenkově Jan Fojtík díky času 1:06:08.5. Druhý skončil Lukáš Kočař se ztrátou 42 sekund a třetí Pavel Jindra, který za vítězem zaostal minutu a devatenáct sekund. Mezi ženami byla nejlepší Kristýna Néč-Lapinová, jež v absolutním pořadí skončila dvacátá.

5.8.2016

Lukáš Pollert: Duch olympiády je dnes duch byznysu

S olympijským vítězem, pak komunálním politikem a nyní lékařem Lukášem Pollertem o tom, kam dospěl vrcholový sport, proč nemá doma televizi či jak vhodná je pro nás přímá demokracie.

3.8.2016

Přerovské florbalistky přivezly překvapivé zlato z Jindřichova Hradce

Jindřichův Hradec, Přerov – Prvenství na mezinárodním turnaji v Jindřichově Hradci si v neděli zajistily druholigové florbalistky Spartaku Přerov. Po vysoké finálové výhře 9:3 nad FBC Plzeň si tak z letního South Bohemia Cupu mohly domů přivést zlaté medaile.

2.8.2016

Triatlon VALACHY MAN je vyprodaný, závodit bude tisícovka dětí a dospělých

Velké Karlovice – Tradiční triatlon VALACHY MAN, který se jako součást seriálu VALACHY TOUR uskuteční v pátek 5. srpna u vodní nádrže Balaton v Novém Hrozenkově, hlásí vyprodáno.

14.7.2016

Na VALACHY MANa míří olympijský vítěz Aleš Valenta, hledá parťáky do štafety

Velké Karlovice – První srpnový pátek bude na Valašsku opět ve znamení největšího českého triatlonu pro širokou veřejnost. Tradiční VALACHY MAN se uskuteční 5. srpna u rekreační nádrže Na Stanoch známé také jako Balaton v Novém Hrozenkově a opět nabídne napínavý sportovní zážitek dospělým i dětem, letos zpestřený o účast speciálního hosta – olympijského vítěze Aleše Valenty.

11.7.2016

Veslařský klub završil sezónu. Na MČR žáků a dorostu bral medaile

Přerov - První tři prázdninové dny zastihly přerovské veslaře v Račicích, kde se konalo Mistrovství České republiky žactva a dorostu. Závodníci Veslařského klubu Přerov navázali na úspěchy juniorů a seniorů. Z vrcholné akce si přivezli nakonec zásluhou dorostenců kompletní sadu medailí.

10.7.2016

BIKE VALACHY vyhrál favorit Jan Fojtík, mezi ženami Lucie Gruchalová

Velké Karlovice - Jan Fojtík se stal vítězem BIKE VALACHY – závodu horských kol, který se konal jako třetí díl seriálu VALACHY TOUR v sobotu 9. července u hotelu Galik ve Velkých Karlovicích. Mezi ženami zlato vybojovala Lucie Gruchalová.

8.7.2016

Přerovští atleti nepřivezli pouze těsně medaile z mistrovství ČR

Přerov – Poslední červnový víkend hostil stadion
v Třinci juniorské a dorostenecké Mistrovství České republiky v atletice. Přerovští borci sice nedosáhli na žádnou z medailí, nicméně
i tak lze šampionát hodnotit jako úspěšný, a to díky pěti finálovým umístěním. Navrch pak přidali přerovští atleti ještě další tři pozice
v první desítce. Navíc padl jeden přerovský a tři osobní rekordy.

4.7.2016

Hanácký silák Tkadlčík: Přibrat víc nechci, přítelkyně by nebyla spokojená

Olomoucký kraj – Ve světě sbírá pro Česko historické úspěchy v disciplíně, která je nejen zkouškou vůle, ale také možností lidského těla. Jiří Tkadlčík, silový sportovec původem z Přerova, vyzkoušel nedávno disciplíny na tradičním siláckém podniku ve Šternberku a zdatně soupeřil se závodníky, kteří byli i o více než 50 kg těžší.

30.6.2016

Mistryně ČR v maratonu horských kol Irena Berková čeká rodinu a dává si pauzu

Velké Karlovice /ROZHOVOR/ - V minulých letech kralovala stupňům vítězů v každém maratonu či půlmaratonu horských kol, kterého se zúčastnila, zato letos se po jedné z nejúspěšnějších českých bikerek poslední doby - Ireně Berkové z Koryčan - takřka „slehla zem". Pádný důvod, proč se tato 34letá dvojnásobná mistryně ČR v maratonu horských kol v poslední době nenápadně vytratila ze startovních listin všech závodů, měří v současné době zhruba 12 centimetrů.

30.6.2016

Na BIKE VALACHY míří jediný „růžový" Čech z Gira Jan Hruška

Velké Karlovice /ROZHOVOR/ - Na start BIKE VALACHY se postaví i Jan Hruška (na snímku dole), dosud jediný Čech, kterému se kdy podařilo získat růžový dres vedoucího závodníka v legendárním Giru. Jednačtyřicetiletý sportovec, jenž se v letech 1995 až 2007 věnoval profesionálně silniční cyklistice a poté dalších šest let bodoval i v závodech horských kol, již ukončil závodní kariéru.

30.6.2016

V sobotu 9. července se pojede ve Velkých Karlovicích závod BIKE VALACHY

Velké Karlovice - Seriál VALACHY TOUR míří do své poloviny. V sobotu 9. července se ve Velkých Karlovicích uskuteční závod horských kol BIKE VALACHY a tradičně nabídne jak dvě trasy různé náročnosti pro dospělé, tak i závody dětí.

29.6.2016

Od Zubrů k dlouhonožkám. Lubomír Svoboda je novým manažerem volejbalistek

Přerov – Koncem dubna přišel přerovský hokejový klub s překvapivou a pro mnohé šokující informací. Úspěšný generální manažer Lubomír Svoboda u Zubrů nečekaně skončil. O dva měsíce později je jasné, že jeho zkušenosti ve sportovní sféře nepřijdou vniveč. Svoboda bude od prvního července oficiálně manažerem jediného přerovského extraligového oddílu – volejbalového klubu. „Extraligový ženský volejbal má co nabídnout," myslí si zkušený funkcionář.

29.6.2016

Přerovští kanoisté se z Trenčínské regaty vrátili se zlatem

Trenčín, Přerov – Mini turné po Slovensku zakončili kanoisté Spartaku Přerov o víkendu na 59. ročníku Trenčínské regaty, která patří mezi podniky slovenského poháru. Pod majestátným hradem nad řekou Váh se v konkurenci 444 závodníků z celé slovenské špičky a moravských a polských klubů představilo celkem 21 Přerovanů všech věkových kategorií, kteří se srdnatě rvali o stupně vítězů.

28.6.2016

Moderní gymnastky Spartaku zakončily sezonu v zahraničí

Přerov – Poslední soutěže sezony absolvovaly moderní gymnastky Přerova v zahraničí. Zúčastnily se silně obsazených mezinárodních závodů v Lublani a Vratislavi a dovezly hned několik cenných kovů. Kromě toho si dovezly cenné mezinárodní zkušenosti.

25.6.2016

Bez dopingu se vrcholový sport neobejde

Renomovaný lékař, propagátor celostní medicíny a bývalý antidopingový komisař Jan Hnízdil komentuje dění kolem zákazu startu ruských atletů na olympijských hrách kvůli dopingovým aférám.

23.6.2016

Mladí přerovští kajakáři přivezli medaile z Komárna

Komárno, Přerov – Benjamínci Spartaku Přerov vyrazili o víkendu v rámci přípravy na mistrovství republiky závodit a nasbírat zkušenosti do zahraničí. Cílem se stalo jihoslovenské Komárno, rodiště a působiště vynikajících slovenských kajakářů, olympioniků a mistrů světa Attily Szabó, Erika Vlčka a Juraje Tarra a také přerovského šéftrenéra Tomáše Csomy.

23.6.2016

Lipenští dráčci a draci dovezli šest medailí z evropského poháru

Jeseník, Lipník nad Bečvou – Úspěch na evropské scéně si v Jeseníku připsal Klub koloběhu Lipník nad Bečvou, lipenští dráčci a draci 2010. Ze 2. kola Evropského poháru IKSA dovezl šest medailí a patřil mezi čtyři nejlepší oddíly.

22.6.2016

Na Přerovské rokli dominoval Smrž, domácí Samohýl vyhrál mezi automobily

Přerov – Třetím podnikem pokračovalo na Přerovské rokli Mezinárodní mistrovství České republiky v autokrosu. Tradiční závody o víkendu pořadatelům vyšly na jedničku. Dobré počasí, skvěle připravená trať i slušný počet návštěvníků. Vítězem královské třídy Super Buggy se stal Jan Smrž.

22.6.2016

Přerovští atleti zářili na MČR veteránů i dospělých

Přerov – Atleti SK Přerov měli o uplynulém víkendu napilno. V Táboře se konalo domácí mistrovství mužů a žen, kde oddíl velmi zdařile reprezentovaly Helena Tomková a Adéla Balůsková.

21.6.2016

Přerovští vodní pólisté mají po šesti letech medaili. Titul byl ale blízko

Přerov – Téměř dvě stovky diváků přišlo podpořit přerovské vodní pólisty na poslední domácí turnaj, na němž se mělo rozhodnout o držiteli mistrovského titulu. Přerované měli po třinácti letech obrovskou šanci získat prvoligový primát, prakticky stejnou příležitost ale měli také celky Brna a Slavie Praha. Mistrem ligy se nakonec stala o bod pražská Slavia, domácí KVP končí bronzový.

21.6.2016

Fantazie pro přerovské biketrialisty! Dovezli zlato a bronz z mistrovství Evropy

Bolotana, Přerov – Sportovec roku 2015 města Přerova Pavel Procházka o sobě opět dal výrazně vědět. Ve vnitrozemí Sardinie u města Bolotana dokázal vybojovat titul mistra Evropy v biketrialu. V amatérské kategorii Senior nepoznal přemožitele, další přerovský jezdec Matěj Popelka navíc skončil na skvělém třetím místě.

21.6.2016

Přerovský tým Fitness AVE je šestý nejlepší v republice

Přerov – Vydařenou jarní sezonu má za sebou přerovský kulturistický oddíl Team Fitness AVE. Z obrovského počtu 180 závodních klubů v republice se umístil na skvělém šestém místě.

21.6.2016

Plavci přerovského Skorpenu získali další titul mistra republiky

Přerov – Nedávno jsme informovali o úspěchu přerovských ploutvových plavcích Skorpenu, kteří přivezli celkem 21 medailí z mistrovství republiky v Liberci. Tentokrát členové oddílu zápolili na největším rybníku na Vysočině Velkém Dářku na Mistrovství České republiky v dálkovém ploutvovém plavání (DPP). Díky mladšímu žákovi Vojtěchu Šindlerovi přivezl titul mistra republiky.

20.6.2016

Přerovští veslaři sedmkrát dominovali na Mistrovství Moravy

Brno, Přerov – Kvalifikovat se na mistrovství republiky. To byl úkol pro přerovské veslaře, kteří se o víkendu 11. a 12. června zúčastnili Mistrovství oblasti Morava v Brně. A hned sedm posádek Přerova vystoupalo na nejvyšší příčku.

18.6.2016

Zubr Cup má slovenskou královnu. Dvouhru ovládla Lenka Juríková

Přerov – Je dobojováno, Zubr Cup má novou tenisovou královnu. Dvouhru turnaje ITF s dotací 10 000 amerických dolarů ovládla pětadvacetiletá Slovenka Lenka Juríková. V sobotu si poradila s ukrajinskou senzací Anastasií Zaryckou 6:2 a 6:4 a vynahradila si tak dva roky starou finálovou prohru, kdy právě v Přerově podlehla Barboře Krejčíkové.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies