VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

7.9.2016

Nohejbalisté Spartaku si zvedli sebevědomí před boji o záchranu

Přerov – Poprázdninovým kolem pokračovala 1. liga nohejbalistů už předminulý týden. Do toho však přerovský tým vinou květnové předehrávky ještě nezasáhl, v sobotu tak měl vlastně takřka podzimní premiéru. A byla úspěšná – Spartak přehrál Prostějov 6:2. V posledním kole základní části si tak zvedl sebevědomí před boji o udržení.

7.9.2016

Dorostenci VK Přerov zářili na mezinárodní regatě v Rakousku

Villach, Přerov – Že letos přerovská dorostenecká kategorie veslařů patří k republikové špičce, to už je známá věc. Uspěla na mistrovských domácích soutěžích i na brněnské Mezinárodní regatě mládeže. Nyní se však trojice dorostenců VK Přerov vydala do rakouského Villachu poměřit síly na zahraniční regatu. A opět dopadla skvěle.

6.9.2016

Velkou cenu Přerova volejbalových juniorek ovládl Prostějov

Přerov – Již 26. ročník prestižního mezinárodního turnaje juniorských volejbalistek hostil od pátku do neděle tradičně Přerov. Velké ceny Přerova se na osmi kurtech zúčastnilo 32 týmů z Česka, Slovenska a premiérově i Lublaně. Právě slovinský celek dokráčel až do finále, kde však nestačil na A-tým Prostějova.

1.9.2016

Přerovští veslaři o prázdninách nelenili

Přerov – Dvě soustředění absolvovali o prázdninách veslaři Přerova. V červenci se na kolech proháněli po Jeseníkách a v srpnu už vyrazili na vodu na třeboňský rybník Svět. Právě v Třeboni vše tradičně končí závody, na nichž se letos VK Přerov z 28 oddílů umístil na skvělém třetím místě.

31.8.2016

Životní úspěch! Veslařka Juziková má bronz z mistrovství světa

Rotterdam, Přerov – Životní úspěch zaznamenala v neděli přerovská veslařka Magdalena Juziková. Z mistrovství světa juniorů v Rotterdamu si přivezla parádní bronzovou medaili. Lepší byly pouze párové čtyřky vítězné Číny a druhých Britek. Česká posádka si tak naplno vynahradila smolné „bramborové" umístění z mistrovství Evropy.

31.8.2016

Koulařka Zatloukalová skončila čtvrtá na MČR do 22 let

Kladno, Přerov – O uplynulém víkendu hostilo kladenské Sletiště Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let. Z atletického oddílu SK Přerov se jej zúčastnila pouze koulařka Barbora Zatloukalová, která ale dosáhla výrazného úspěchu, když obsadila čtvrté místo.

31.8.2016

Talentovaná volejbalistka Přerova má zlato z Turnaje olympijských nadějí

České Budějovice, Přerov – Velkou mezinárodní volejbalovou akci s názvem Turnaj olympijských nadějí hostily od čtvrtka 18. do neděle 21. srpna České Budějovice. Výborným výkonem se prezentovaly české kadetky, které obsadily první místo. Ve finále udolaly silný ruský výběr 3:1 na sety. Nechyběla u toho velká naděje přerovského volejbalu – Magdaléna Jehlářová.

30.8.2016

Starší žáci TK Precheza Přerov jsou pátí v republice

Rakovník, Přerov – Pěkné páté místo z mistrovství republiky vybojovali starší žáci TK Precheza Přerov. Finálový turnaj byl na programu od čtvrtka do pondělí v Rakovníku. Do závěrečného turnaje o mistrovský titul se navíc v sobotu na domácích kurtech v Přerově probojovali i ti z řad nejmladších. Babytenisté totiž ovládli Severomoravskou oblast.

30.8.2016

Přerovští kanoisté přivezli z mistrovství Moravy 22 titulů

Ostrožská Nová Ves, Přerov – Končící prázdniny rychlostním kanoistům Přerova každoročně připomíná Mezinárodní mistrovství Moravy, které v Ostrožské Nové Vsi pod názvem Slovácká 500 pořádá tamní klub na jezeře Kunovská tabule.

26.8.2016

Kam za sportem na Přerovsku

Přerov - Kam vyrazit o víkendu a příští týden za sportovními zážitky? Co třeba sobotní skate cup?

23.8.2016

Kojetínská loděnice o víkendu patřila dračím lodím

Kojetín – Uplynulý víkend a závěr programu kojetínských hodů patřil v areálu loděnice festivalu dračích lodí. Soutěžilo se v kategoriích malých i velkých posádek na tratích 200 a 1000 metrů. To, že akce se vydařila, potvrzuje už samotná účast a návštěvnost. Výkony celkem 38 posádek sledovalo přibližně 2800 diváků. Díky organizátorům, sponzorům i příznivcům dračího festivalu se celá akce konala již desátým rokem.

19.8.2016

Kam za sportem na Přerovsku

Přerovsko - Pravidelný přehled tipů, kam se o víkendu na Přerovsku vypravit za sportovními zážitky.

17.8.2016

Opuštěná místa minulých olympiád

Olympijské hry jsou vrcholem nejen sportovních snažení. Předvést se chtějí i architekti, kteří se snaží vytvořit co možná nejoriginálnější stadiony. Sláva některých sportovišť ale pohasla s koncem her a své využití už nikdy nenašla. Týdeník Dotyk vybral ty nejzajímavější zapomenuté a chátrající olympijské stavby.

16.8.2016

Přerovský biketrial slaví historicky první titul mistra světa!

Blansko, Přerov – Historicky první titul mistra světa pro přerovský biketrial je tady! Vybojoval ho nadějný jezdec Matěj Popelka v kategorii Senior 20. Zkušený Pavel Procházka dojel ve stejné kategorii na celkovém šestém místě. O vítězství bojovalo celkem dvanáct závodníků.

15.8.2016

Českým jezdcům se v Přerovské rokli dařilo. Ladislav Hanák však nedojel

Přerov – Výrazným úspěchem pro české jezdce skončil šestý závod mistrovství Evropy v autokrosu, který se konal o víkendu v Přerově.

12.8.2016

Kam za sportem na Přerovsku? Víkend patří autokrosu!

Přerovsko - Pravidelná porce tipů, kam se o víkendu vypravit za sportovními zážitky.

12.8.2016

Přerovské volejbalistky začaly přípravu s úzkým kádrem

Přerov – Předsezonní příprava přerovských volejbalistek odstartovala 1. srpna. Tým už začátkem července představil první posilu.

10.8.2016

Cyklista Babiánek zopakoval čtvrté místo na mistrovství republiky

Bystré, Přerov – Vylepšit čtvrté místo z loňské sezony. To byl cíl silničního cyklisty přerovského týmu MiKo Cycles Davida Babiánka na mistrovství České republiky amatérských cyklistů. Medaile třetímu jezdci průběžného pořadí Moravského poháru však opět těsně unikla, i tak je „brambora" z republiky úspěchem pro přerovské barvy.

7.8.2016

VALACHY MANa vyhrál při své prvním triatlonovém startu Jan Fojtík

Nový Hrozenkov - Rekordní návštěvnost zaznamenal triatlon VALACHY MAN, který se uskutečnil v pátek 5. srpna u vodní nádrže Na Stanoch v Novém Hrozenkově. Největší veřejný amatérský triatlon v České republice, který je součástí pětidílného seriálu VALACHY TOUR, byl stejně jako loni vyprodaný dlouho předem.

5.8.2016

VALACHY MAN ovládl Fojtík. Valenta obdivoval děti

Velké Karlovice – Parádní podívanou nabídl letošní triatlon Valachy Man. Z vítězství v hlavním závodě se přitom radoval u vodní nádrže Balaton v Novém Hrozenkově Jan Fojtík díky času 1:06:08.5. Druhý skončil Lukáš Kočař se ztrátou 42 sekund a třetí Pavel Jindra, který za vítězem zaostal minutu a devatenáct sekund. Mezi ženami byla nejlepší Kristýna Néč-Lapinová, jež v absolutním pořadí skončila dvacátá.

5.8.2016

Lukáš Pollert: Duch olympiády je dnes duch byznysu

S olympijským vítězem, pak komunálním politikem a nyní lékařem Lukášem Pollertem o tom, kam dospěl vrcholový sport, proč nemá doma televizi či jak vhodná je pro nás přímá demokracie.

3.8.2016

Přerovské florbalistky přivezly překvapivé zlato z Jindřichova Hradce

Jindřichův Hradec, Přerov – Prvenství na mezinárodním turnaji v Jindřichově Hradci si v neděli zajistily druholigové florbalistky Spartaku Přerov. Po vysoké finálové výhře 9:3 nad FBC Plzeň si tak z letního South Bohemia Cupu mohly domů přivést zlaté medaile.

2.8.2016

Triatlon VALACHY MAN je vyprodaný, závodit bude tisícovka dětí a dospělých

Velké Karlovice – Tradiční triatlon VALACHY MAN, který se jako součást seriálu VALACHY TOUR uskuteční v pátek 5. srpna u vodní nádrže Balaton v Novém Hrozenkově, hlásí vyprodáno.

14.7.2016

Na VALACHY MANa míří olympijský vítěz Aleš Valenta, hledá parťáky do štafety

Velké Karlovice – První srpnový pátek bude na Valašsku opět ve znamení největšího českého triatlonu pro širokou veřejnost. Tradiční VALACHY MAN se uskuteční 5. srpna u rekreační nádrže Na Stanoch známé také jako Balaton v Novém Hrozenkově a opět nabídne napínavý sportovní zážitek dospělým i dětem, letos zpestřený o účast speciálního hosta – olympijského vítěze Aleše Valenty.

11.7.2016

Veslařský klub završil sezónu. Na MČR žáků a dorostu bral medaile

Přerov - První tři prázdninové dny zastihly přerovské veslaře v Račicích, kde se konalo Mistrovství České republiky žactva a dorostu. Závodníci Veslařského klubu Přerov navázali na úspěchy juniorů a seniorů. Z vrcholné akce si přivezli nakonec zásluhou dorostenců kompletní sadu medailí.

10.7.2016

BIKE VALACHY vyhrál favorit Jan Fojtík, mezi ženami Lucie Gruchalová

Velké Karlovice - Jan Fojtík se stal vítězem BIKE VALACHY – závodu horských kol, který se konal jako třetí díl seriálu VALACHY TOUR v sobotu 9. července u hotelu Galik ve Velkých Karlovicích. Mezi ženami zlato vybojovala Lucie Gruchalová.

8.7.2016

Přerovští atleti nepřivezli pouze těsně medaile z mistrovství ČR

Přerov – Poslední červnový víkend hostil stadion
v Třinci juniorské a dorostenecké Mistrovství České republiky v atletice. Přerovští borci sice nedosáhli na žádnou z medailí, nicméně
i tak lze šampionát hodnotit jako úspěšný, a to díky pěti finálovým umístěním. Navrch pak přidali přerovští atleti ještě další tři pozice
v první desítce. Navíc padl jeden přerovský a tři osobní rekordy.

4.7.2016

Hanácký silák Tkadlčík: Přibrat víc nechci, přítelkyně by nebyla spokojená

Olomoucký kraj – Ve světě sbírá pro Česko historické úspěchy v disciplíně, která je nejen zkouškou vůle, ale také možností lidského těla. Jiří Tkadlčík, silový sportovec původem z Přerova, vyzkoušel nedávno disciplíny na tradičním siláckém podniku ve Šternberku a zdatně soupeřil se závodníky, kteří byli i o více než 50 kg těžší.

30.6.2016

Mistryně ČR v maratonu horských kol Irena Berková čeká rodinu a dává si pauzu

Velké Karlovice /ROZHOVOR/ - V minulých letech kralovala stupňům vítězů v každém maratonu či půlmaratonu horských kol, kterého se zúčastnila, zato letos se po jedné z nejúspěšnějších českých bikerek poslední doby - Ireně Berkové z Koryčan - takřka „slehla zem". Pádný důvod, proč se tato 34letá dvojnásobná mistryně ČR v maratonu horských kol v poslední době nenápadně vytratila ze startovních listin všech závodů, měří v současné době zhruba 12 centimetrů.

30.6.2016

Na BIKE VALACHY míří jediný „růžový" Čech z Gira Jan Hruška

Velké Karlovice /ROZHOVOR/ - Na start BIKE VALACHY se postaví i Jan Hruška (na snímku dole), dosud jediný Čech, kterému se kdy podařilo získat růžový dres vedoucího závodníka v legendárním Giru. Jednačtyřicetiletý sportovec, jenž se v letech 1995 až 2007 věnoval profesionálně silniční cyklistice a poté dalších šest let bodoval i v závodech horských kol, již ukončil závodní kariéru.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies