VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

11.10.2016

Kanoisté Přerova ve výběru Moravy zazářili v Polsku

Přerov – Výtečnými výsledky v průběhu končící sezony si pětice nadějných přerovských rychlostních kanoistů vysloužila spolu s vrstevníky z Olomouce, Ostrožské Nové Vsi a Kojetína pozvánku do výběrového družstva Moravy, složeného ze zástupců Velkomoravské ligy. O víkendu se tento tým představil na dvou regatách ve slezské části Polska.

11.10.2016

Sezona volejbalistek startuje ve čtvrtek. Zubřice do ní jdou s úzkým kádrem

Přerov – S úzkým kádrem a několika novými tvářemi jde do rozjíždějící se sezony přerovský volejbalový klub. První soutěžní utkání odehrají Zubřice ve čtvrtek, kdy v domácí hale hostí Fénix Brno. Se stejným soupeřem pak vstoupí v sobotu do nového extraligového ročníku, tentokrát na jeho palubovce.

7.10.2016

Kam za sportem na Přerovsku

Přerov - Pravidelný přehled tipů, kam lze o víkendu vyrazit za sportem a sportovními zážitky.  

5.10.2016

Kanoisté Spartaku přivezli z Prahy osm medailí z dlouhých tratí

Praha, Přerov – Po prvním říjnovém víkendu se v Praze na Vltavě vytrvalostními závody uzavřel kolotoč letošních závodů Českého poháru v rychlostní kanoistice. V sobotu i v neděli se soutěžilo na dlouhých tratích a přerovští závodníci navázali na dosud vynikající sezonu a stylově se rozloučili ziskem osmi medailí a výrazným přídělem bodů do celkového hodnocení.

4.10.2016

Ploutvoví plavci Skorpenu uspěli na Středoevropském poháru mládeže

Zlín, Přerov – Středoevropský pohár mládeže ploutvových plavců, konkrétně jeho 3. kolo, bylo na programu v sobotu 24. září ve Zlíně. Zúčastnili se jej i ploutvoví plavci přerovského Skorpenu.

4.10.2016

Lodě Moravian Dragons dobyly Věčné město

Řím, Přerov – Klub dračích lodí Moravian Dragons se o víkendu 24. a 25. září poměřil se špičkovými italskými soupeři. Přerované se prezentovali skvěle, když získali hned dvě prvenství.

4.10.2016

Životní úspěch. Grymovský Kučera ovládl svou kategorii košického maratonu

Košice, Přerov – Nejstarší maraton v Evropě a po Bostonu druhý nejstarší na světě. To je Mezinárodní maraton míru v Košicích.

3.10.2016

Basketbalisté Lipníku v derby poprvé vyloupili přerovskou sokolovnu

Přerov – Sezona basketbalistů začala stylově. Hned v úvodním kole oblastního přeboru se totiž v přerovské sokolovně odehrálo okresní derby mezi Přerovem a Lipníkem nad Bečvou. To tradičně přitahuje největší pozornost basketbalových příznivců z okolí. Fanoušci sledovali poměrně jednoznačnou záležitost. Lipník vůbec poprvé dobyl přerovskou palubovku a zvítězil 77:59.

30.9.2016

Starší žáci MG Bike Teamu dovezli titul a šesté místo z MČR

Březnice, Přerov – Dvě pěkná umístění dovezli cyklisté přerovského MG Bike Teamu z Mistrovství České republiky v silniční časovce dvojic. Během sváteční středy v Březnici u Příbrami hájili barvy hanáckého družstva Aneta Lochmanová a Martin Řehák.

30.9.2016

Kam za sportem na Přerovsku

Přerovsko - Pravidlená porce tipů, kam se o víkendu vypravit za sportovními zážitky.

29.9.2016

Plány jsou velké, říká šéf přerovských inline hokejistů Škandera

Přerov – Hokej na kolečkách má v Přerově jednu z nejlepších základen v republice. A klub IHC Night Birds to potvrzuje i svými výsledky. V uplynulé krátké inline hokejové sezoně dokázal do celorepublikových soutěží zapojit všechny kategorie od přípravek po extraligový A-tým.

28.9.2016

Dorost tenistů Přerova je čtvrtý v republice mezi družstvy

Praha, Přerov – Již minulý týden se rozeběhlo finále tenisového mistrovství republiky družstev v kategorii dorostu.

28.9.2016

Dorostenci přerovských veslařů skončili třetí v celkovém hodnocení poháru

Račice, Přerov – V závěru září se na umělém veslařském kanále v Račicích konají hned dvě na sebe navazující akce. Mistrovství České republiky ve sprintu a finále Českého poháru ve veslování. První z akcí je jednodenní a konala se v pátek 23. září. A pro přerovské barvy to byl opět velice vydařený podnik.

28.9.2016

Přerovská gymnastka Šlosarová skončila na mistrovství republiky čtrnáctá

Brno, Přerov – Nejlepší přerovská moderní gymnastka posledních let, osmnáctiletá Michaela Šlosarová, dovezla z víkendového mistrovství republiky seniorek v Brně čtrnácté místo. Na akci dominovala dle očekávání jednadvacetiletá závodnice SK Tart MS Brno Anna Šebková.

28.9.2016

Žákovský atlet Kolomazník má dvě zlaté z Mistrovství Moravy a Slezska

Olomouc, Přerov – Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva v atletice hostila v neděli Olomouc a zúčastnila se jej také čtyřčlenná výprava SK Přerov. Výrazného úspěchu dosáhl Jonáš Kolomazník, když získal dvě zlaté medaile a k tomu další tři přerovské rekordy. Do finálové osmičky se kromě něj probojoval ještě středotraťař Sehnal.

27.9.2016

Extrémní Bobr Cup láká na několik brodů i novinek

Litovel – Závod, který se nevzdává. Jasný vzkaz vysílá svým účastníkům hlavní motto závodu Bobr cup, který se v sobotu 1. října už podvaadvacáté uskuteční v Litovli.

23.9.2016

Kam můžete o víkendu vyrazit za sportem

Přerovsko - Podívejte se, jak široká je nabídka sportovních utkání a akcí následující víkend na Přerovsku.

22.9.2016

Agelky si poradily s Přerovem na půl plynu

Prostějov – Celých pět setů si zahrály prostějovské volejbalistky proti svým soupeřkám z Přerova ve čtvrtečním přípravném zápase. Přerovské volejbalistky, za které nastoupily i Prostějovanky Adéla Stavinohová a Michaela Zatloukalová, neměly proti prostějovskému favoritovi šanci a prohrály všechny sety.

21.9.2016

V Radslavicích excelovali mistři republiky ve sportovní střelbě

Radslavice – Víkend na střelnici v Radslavicích patřil sportovní střelbě. V sobotu změřila síly mládež na 11. ročníku Ceny Radslavic. V neděli se pak na Memoriálu Jaromíra Lukáše utkali zkušení střelci včetně dvou čerstvých držitelů titulu mistra republiky – juniora Matěje Rampuly a Jakuba Koska, který je nejlepším Čechem mezi vozíčkáři.

20.9.2016

Lipnický biker Abendroth ovládl prestižní Českomoravský pohár

Lipník nad Bečvou – Ovládnout nejprestižnější tuzemskou sérii závodů BMX se podařilo závodníkovi z Lipníku nad Bečvou Tomáši Abendrothovi.

20.9.2016

Veslaři Přerova ovládli regatu v Ostravě

Ostrava, Přerov – Po několika letech se veslaři VK Přerov rozhodli zúčastnit závodů v Ostravě. Regata nazvaná O Perunův Pohár se konala v sobotu a neděli na řece Odře. A šlo o dobré rozhodnutí, Přerované totiž brali celkové vítězství.

19.9.2016

Trojice atletů SK Přerov bodovala na MČR žactva na dráze

Jablonec nad Nisou, Přerov – O uplynulém víkendu hostil Jablonec nad Nisou Mistrovství ČR žactva na dráze. Svými letošními výkony se na šampionát nominovali také tři přerovští chlapci – David Bajer, Adam Bubík a Jonáš Kolomazník. Kvalita předčila kvantitu a hoši byli pořádně vidět, když se hned třikrát probojovali do finálové osmičky.

18.9.2016

Parkurové závody v Přerově nezničilo ani špatné počasí

Přerov – Tradiční závody v parkurovém skákání se uskutečnily v areálu Střední zemědělské školy Přerov v sobotu 18. září. I přes značně nepříznivé počasí proběhlo na zdejším travnatém kolbišti od devíti do sedmnácti hodin všech šest plánovaných závodů. Zlatý hřeb představovala závěrečná soutěž Delikan o pohár SŠZe Přerov.

16.9.2016

Kam za sportem na Přerovsku

Přerov - Pravidelná porce tipů, kam o víkendu na Přerovsku vyrazit za sportovními zážitky.

16.9.2016

Veslařce, která uspěla na světovém šampionátu, popřáli zástupci města

Přerov – Bronzovou medaili si přivezla koncem srpna z mistrovství světa juniorek ve veslování přerovská rodačka Magdalena Juziková. Za skvělou reprezentaci města jí poděkoval primátor Vladimír Puchalský (SpP) spolu s náměstkem Tomášem Navrátilem (ANO).

14.9.2016

Volejbalistky Přerova získaly atraktivní posilu. Přichází Američanka Yancyová!

Přerov – Úzký kádr volejbalistek Přerova se ve středu dočkal velké posily. Tým trenéra Libora Gálika doplnila mladá americká blokařka Stephenee Yancyová. Vynikající ofenzivní hráčka dokazovala své kvality zatím jen v nejvyšší vysokoškolské soutěži v USA, kde patřila k těm nejlepším. Nyní už se těší na českou extraligu.

13.9.2016

Dramatický finiš 1. ligy kolové: Přerov zůstal, vítězné Nezamyslice spadly

Olomouc – V sobotu 10. září uspořádal olomoucký oddíl kolové Milo Olomouc v hale na Novosadské ulici třetí, závěrečný turnaj 1. ligy kolové v soutěžním ročníku 2016.

13.9.2016

Mládež přerovských atletů má za sebou mistrovství Moravy a Slezska

Přerov – Po dvou kolech atletického Mistrovství Moravy a Slezska patřilo dorostencům SK Přerov průběžné čtvrté místo, když měli stejně jako třetí Uherské Hradiště 13 hlavních bodů.

8.9.2016

V areálu zemědělské školy poměří šikovnost parkuroví jezdci

Přerov – Začátečníci i zkušení jezdci se setkají v sobotu 17. září na tradičních závodech v parkurovém skákání v Přerově. Pod názvem Cena Střední školy zemědělské – Delikan se konají na travnatém kolbišti v areálu školy.

7.9.2016

Atletika: Přerovské ženy ovládly 2. ligu, muži skončili druzí

Olomouc, Přerov – Závěrečné čtvrté kolo II. ligy mužů a žen skupiny F hostila v Olomouc. Ve skvělém světle se opět předvedly oba dva výběry SK Přerov. Průběžně vedoucí ženy svou pozici s přehledem uhájily a jižní skupinu ovládly bez ztráty jediného hlavního bodu. Muži, kteří byli po třetím kole průběžně druzí, úspěšně odrazili nápor dotírajícího Uherského Hradiště a druhé místo, byť o pouhé dva pomocné body, uhájili.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies