Mladí Zubři postupně porazili domácí Kroměříž, dále hokejovou školu Ladislava Lubiny, která na turnaji startovala pod názvem WING 49 CZ, Vítkovice a také slovenské Košice.

V semifinále zdolali Kroměříž a ve finále zvítězili na týmem WING 49 CZ. Přerovské týmy třetí a čtvrté třídy naopak turnaj absolvovaly bez jediného vítězství. Během tří dnů kvalitně obsazeného turnaje se prolínaly zápasy třetích, čtvrtých a pátých tříd.

Organizátorům se harmonogram turnaje vydařil a všechny celky odjížděly z Kroměříže spokojeny. Přerovští třeťáci skončili poslední, ale to je vůbec nemusí mrzet.

Tým byl složený jen ze samých druháků a ve všech zápasech tak nastupovali proti starším klukům. Prakticky stejná situace byla i u přerovských čtvrťáků, kterých bylo v týmu pět. Byli doplněni o třináct třeťáků a jednoho druháka.

Naopak přerovským páťákům turnaj vyšel na jedničku. Nejvíce se nadřeli v nedělním semifinále s domácí Kroměříží, finále už bylo v jejich režii. V něm porazili Hokejovou školu Ladislava Lubiny.

Nejlepším útočníkem turnaje kategorie pátých tříd se stal přerovský Jakub Navrátil.

Výsledky 5. třídy HC ZUBR Přerov: - HK Kroměříž 5:1, branky: Klapal 2, Horký, Hefka, Blažek, - WING 49 CZ 4:2, Navrátil 2, Blažek, Chytil, - HC Vítkovice 7:1, Horký 3, Hotěk a Chytil 2, - HC Košice 5:3, Klapal, Gába, Navrátil, Hotěk, Horký.

Semifinále: HC ZUBR Přerov - HK Kroměříž 3:2, Navrátil 2, Hotěk.

Finále: HC ZUBR Přerov - WING 49 CZ 5:2, Navrátil a Hotěk 2, Horký.

Konečné pořadí: 1. HC ZUBR Přerov, 2. WING 49 CZ, 3. HC Košice, 4. HK Kroměříž, 5. HC Vítkovice.