Stoprocentně jinak si domácí příznivci představovali hlavně první poločas. V úvodním dějství totiž byli hosté z Dolan jasně lepší. Už v 6. minutě šel na Bělíka osamocený Zdeněk Volf, ale v osobním souboji s gólmanem neuspěl. Dolany i tak ovládly střed hřiště a vypracovaly si ještě řadu dalších šancí. Tu největší první půli měl zřejmě Grossmann, ale ve skluzu z malého vápna bránu přestřelil.

„Hlavně v první čtvrthodině zápasu jsme se hledali. V prvním poločase jsme si nevytvořili prakticky žádnou šanci, Dolany byly určitě nebezpečnější," uznal i trenér Troubek Miroslav Polášek.

Po návratu z kabin se však obraz hry výrazně změnil. Domácí, kteří do té doby tahali za kratší konec, se osmělovali stále častěji a v 60. minutě se dostali do vedení. Troubky po chybě v rozehrávce hostí dokonale využily brejk do otevřené obrany. Stoklásek našel Němčáka, který technickým pokusem obstřelil gólmana Benčíka, a bylo to 1:0 .

Z vedení se ale troubečtí fanoušci neradovali dlouho. Už o šest minut později byl totiž stav opět nerozhodný. Volf po kombinační akci předložil míč Novákovi, který ho placírkou umístil do sítě – 1:1.

V závěrečných minutách si sice oba týmy ještě vytvořily další střelecké příležitosti, ale ani jeden celek si už gólovou radost nevychutnal. „V závěru nám docházely síly. Na střídačce jsme měli jen jednoho hráče, naopak domácí mohli ofenzivu čerstvými silami oživit mnohem více. Zaměřili jsme se proto hlavně obranu, abychom uhráli alespoň jeden bod," uvedl trenér Dolan Jiří Navrátil.

Právě o cenný bod ale jeho tým mohl přijít v nastaveném čase. Stoklásek se ocitl sám před brankářem Benčíkem, ale svou šanci neproměnil. Dolanský gólman tak bravurním zákrokem zachránil svůj tým od porážky. „Ta remíza je nakonec spravedlivá," řekl po utkání vedoucí domácího družstva Pavel Němčák. Za bod z venkovního hřiště byl i přes promarněné gólovky v první půli rád i kouč Dolan Jiří Navrátil.

Troubky tak podruhé za sebou remizovaly a stejně jako Dolany mají na svém kontě dva body.

FK Troubky – FC Dolany 1:1 (0:0)

Branky: 60. Němčák – 66. Novák, Rozhodčí: Kašpar – Knoll, Fišar, ŽK: 3–4, Diváků: 100.

Troubky: Bělík – Pospíšil, Vala, Čevela, Obrtel – Grygovský (75. Mlčoch), Stoklásek, Němčák, J. Haviernik (60. Vrána) – Kučera, Stískal. Trenér: Miroslav Polášek.

Dolany: Benčík – Hradil, Penc, Václavík, Valenta – Grossmann, Novák, Bergmann, Jorda, Čapek (67. Dlabal) – Volf. Trenér Jiří Navrátil.