Medlov – Želatovice 2:0 (0:0)

Želatovice měly několik příležitostí strhnout v Medlově vedení na svou stranu, ale i domácí se dostávali do šancí. Nakonec se prosadil medlovský Filip Novák a pojistku přidal jeho spoluhráč Okrouhlý z penalty.

Zdroj: Olomoucký KFS

Ústí – Chválkovice 6:2 (2:1)

Už po čtyřech minutách šel domácí tým do vedení, Chválkovice však díky Šromovi dokázaly srovnat. Ústí pět minut po pauze vedlo o dva góly, závěrečná desetiminutovka navíc vyšla domácím skvěle, padly hned tři branky. Poslední trefa na klubovém záznamu bohužel chybí.

Šternberk – Zábřeh 4:2 (3:1)

Šternberští fotbalisté v duelu se Zábřehem rychle otevřeli skóre, hostující tým ale brzy našel odpověď. Do konce prvního poločasu se ale dvakrát prosadil Petr Zifčák a v 55. minutě už měl kompletní hattrick. Hosté dokázali už jen snížit díky vlastnímu gólu Mudráka. Klubový záznam je bez zvuku.

Jeseník – Kralice na Hané 4:1 (1:1)

Kralice dosud posbírali pět bodů, ale na půdě Jeseníku začaly nadějně, gólem Martina Kováče. Jenže pak už se prosazovali jen domácí. Hráči z lázeňského města nasázeli Kralicím čtyřku a zejména dva poslední góly stály za to.

Litovel – 1. HFK Olomouc B 4:2 (3:0)

Litovli se proti mladíkům z Olomouce skvěle vydařil první poločas. Krásná střela, zaváhání brankáře, nešťastná teč a Holice prohrávala 0:3. Ve druhé půli se však hosté dotahovali, za stavu 3:2 uklidnil Litovelské Michal Čep.

Velké Losiny – Určice 4:2 (1:1)

Vedoucí tým soutěže z Velkých Losin začal zápas s Určicemi nešťastně, vlastním gólem. Za čtvrt hodiny ale domácí mančaft vyrovnal a ve druhém poločase už se začali trefovat známé firmy – Matěj Šinogl a Petr Navrátil strhli vítězství na stranu Losin.

Kojetín-Kovalovice – Mohelnice B 1:0 (1:0)

Diváci v souboji Kojetína s rezervou Mohelnice viděli pouze jediný gól, o který se postaral Zdeněk Horák. Hostující béčko Mohelnice se snažilo utkání zvrátit, ale při největší šanci zachránila domácí branková konstrukce.

Zdroj videí: Olomoucký KFS. Text: Stanislav Heloňa