Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 20. kola

Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 20. kola.

7.4.2017

Videosestřihy z krajského přeboru Foto: DENÍK

Hněvotín – Ústí 0:1 (0:0)

Vedoucí tým krajského přeboru si v Hněvotíně vypracoval několik šancí, nakonec se ujal pokus Černotského a Ústí slavilo těsné vítězství.

Kojetín-Kovalovice – Určice 0:1 (0:0)

Tři body si odvezly ze hřiště Kojetína-Kovalovic Určice. K plnému zisku stačila trefa po hodině hry, kdy se po autovém vhazování prosadil hostující Šlajs.

Šternberk – Chválkovice 2:0 (0:0)

Herní převahu korunoval Šternberk gólem osm minut po pauze, ale olomoucký celek zůstával na dostřel. Pojistku totiž přidal domácí favorit až v 90. minutě.

Rapotín – Kralice na Hané 3:4 Pen: 6:7

Skvěle rozehranou partii ztratili během čtvrthodiny fotbalisté Rapotína. Kralicím utekli na rozdíl tří branek, jenže hosté z Prostějovska dokázali v závěru srovnat skóre. Rozhodovalo se až v pokutových kopech, dlouhý rozstřel nakonec přisoudil bod navíc fotbalistům z Kralic.

1. HFK Olomouc B – Lutín 0:1 (0:0)

Fotbalisté z Lutína se radovali z výhry v Holici. Hosté udeřili do rozhozené obrany rezervy HFK a zrodil se třetí výsledek 0:1 v tomto kole.

Dolany – Medlov 1:3 (0:1)

Oba soupeři si své akce vytrvale přerušovali, po dvou standardních situacích se dostali hosté z Medlova do dvougolového vedení. Dolany deset minut před koncem snížily, ale Marek Okrouhlý gólem z poloviny hřiště pojistil výhru Medlova.

Zábřeh – Želatovice 1:0 (1:0)

Zábřeh otevřel skóre po čtvrthodině hry a dál hrozil hostujícím Želatovicím. Tým z Přerovska měl možnosti vyrovnat, ale domácí už hubené vedení udrželi.

VŠECHNY VIDEOSESTŘIHY jarní části krajského přeboru 2017 najdete ZDE

Autor: Stanislav Heloňa

7.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Filtr pevných částic.
3

Filtry pevných částic pro nafťáky zlevňují. Alespoň u některých značek

Farm food festival provoní přerovské výstaviště. Co vás čeká?

Týden hokeje zavítal do Přerova. Na led vyjeli Zaťovič, Šťastný či Herman

Velká náborová akce hokejistů se na přerovském zimním stadionu uskutečnila už poněkolikáté, tentokrát ale byla výjimečná. Potenciální zubříci si totiž ve čtvrtek v rámci akce Týden hokeje mohli zahrát také s Martinem Zaťovičem, Davidem Šťastným, Jakuby Hermanem s Ferencem nebo kapitánem A-týmu Tomášem Sýkorou.

Domy ve Škodově ulici půjdou k zemi

Smutná kapitola Přerova, na jejímž počátku byly představy o proměně romského ghetta ve Škodově ulici v moderní čtvrť, a na konci debakl projektu investora a jeho insolvence, se uzavírá. Čtyři poslední zchátralé domy v této čtvrti půjdou počátkem října k zemi. Město je před podpisem smlouvy s firmou, která má objekty zdemolovat.

Mladík utekl z výchovného ústavu na Přerovsku, mohl by se ukrývat i na Zlínsku

Policejní kolegové zlínských policistů z Přerova žádají veřejnost o pomoc při pátrání po šestnáctiletém svěřenci Výchovného ústavu pro mládež Veselíčko Romanovi Boudovi.

Veteráni se rozloučí spanilou jízdou. K vidění budou na náměstí i na hradě

Na spanilou jízdu po silnicích přerovského okresu se vydají v neděli 24. září automobiloví a motocykloví veteráni. Projížďkou se zastávkami na několika místech ukončí úspěšnou sezonu, které na jaře vévodil Helštýnský okruh.