Kozlovice - /FOTO/ Hráči FK Kozlovice ve dvacátém kole přeboru Olomouckého kraje v kopané přivítali FC Hněvotín, třetí celek průběžné tabulky. Oba soupeři vsítili po jedné brance a body si tak podělili rovným dílem.

6.4.2009 3

Fotbalisté Kozlovic neudrželi jednobrankové vedení a nakonec s Hněvotínem remizovali 1:1.Foto: DENÍK/David Klein

FK Kozlovice - FC Hněvotín 1:1 (1:0)

Utkání přineslo bojovný a agresivní fotbal, kdy se domácí po dobrém začátku a vstřelením první branky uklidnili a produkovali dosti náročný způsob hry, jenže bez využití šancí, a proto první poločas skončil jen 1:0 zásluhou Kuby.

Po změně stran Hněvotín zpřesnil hru a začal lépe kombinovat. Hrozil hlavně po nebezpečných standardních situacích a vhazováním dlouhých autů do pokutového území. To dělalo domácí obraně nemalé starosti.

Hosté se také zaslouženě dostali z jedné standardky k vyrovnání a zápas tak skončil zaslouženou dělbou bodů.

Branky: 8. Kuba - 62. Fiala.

Sestavy

FK Kozlovice: Mánek - Šolín, Vrzal, Kaďorek, Krampla, Král, Kuba (58. Dohnal), Lepša, Zezula, Tomčík, Vyskočil.

FC Hněvotín: Běhalík - Barčík, Chabičovský, Zamykal, Dokoupil, Fiala, Skoumal, Vánský (56. Čech), Keluc, Šulc, Novák (Vinohradník).

Diváků: 380 platících.

Řekli po utkání

Jiří Vlk, trenér FK Kozlovice: "Po skončeném utkání jsem byl s remízou zklamán, ale po opadnutí emocí konstatuji, že remíza sluší oběma družstvům. Šlo o kvalitní zápas s vysokým nasazením. Diváci museli být spokojeni."

Radek Šindelář, trenér FC Hněvotín: "Zápas bych vyhodnotil jako jeden z lepších v krajském přeboru, kdy domácí v prvním poločase produkovali hlavně díky útočné dvojici Krampla, Zezula velmi nebezpečné brejky, se kterými jsme měli nemalé problémy. Diváci viděli bojovné a dramatické utkání, v němž jsme využívali nacvičených standardních situací."

Hráč utkání: Jaromír Tomčík (záložník FC Hněvotín)

(mm)

6.4.2009 VSTUP DO DISKUSE 3

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Vysněné dětské postele

Zubři Vsetínu oplatili těsnou porážku v přípravě. Rozhodl Berger

Přes dva tisíce fanoušků na legendárním Lapači sledovalo v úterý večer odplatu přerovských Zubrů. Tedy alespoň co se letních přípravných zápasů týče. Vsetín padl 1:2, rozhodující trefu obstaral Přerovanům ve třetí třetině Jan Berger.