Kozlovičtí fotbalisté ukradli bod vedoucímu celku krajského přeboru

KOZLOVICE - Desátým kolem pokračoval o víkendu Krajský přebor mužů v kopané Olomouckého kraje. Do Kozlovic přijel lídr soutěže z Mohelnice a domácí s ním uhráli bezbrankovou remízu.

16.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

Kozlovice - Mohelnice 0:0

Utkání mělo oboustranně výbornou úroveň. Hrál se útočný a agresivní fotbal, ale bohužel bez branek. Domácí měli v prvním poločase stoprocentní příležitost, když Kramla po kombinaci ve vápně nádherně uvolnil Vrbu, ale ten v posledních zápasech nemá v koncovce štěstí a jeho šanci zlikvidoval nejlepší hráč hostí, brankář Blumel.

Mohelnice těsně před odchodem do šaten zahrozila ze standardní situace, ale i domácí gólman Mánek se vyznamenal a bravurně vytáhl trestný kop nad břevno. Po změně stran se vývoj utkání nezměnil.

Hrál se fotbal nahoru a dolů, který se musel divákům líbit. Pak ovšem přišly během čtyř minut dvě červené karty domácích obránců (Vyplel a Jedelský), a bylo jen otázkou času, kdy Kozlovice inkasují.

Jenže i hosté se pod psychickým tlakem dopustili faulu, za což byl těsně před koncem utkání vyloučen Kloss. Ani jednomu týmu se už ve zbylém čase nepodařilo vstřelit branku, a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou.

Sestava Kozlovic: Mánek - Vyplel, Stokláska, Kušner, Krampla, Jedelský, Vrba, Kuba (90. Přikryl), Řehák, Štěpaník, Vyskočil.

Trenér: Ferdinand Kadlčík.

Moje PřerovskoSportKulturaPodnikáníČerná kronika

16.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Kabelkový veletrh 2016 ve foyer Moravského divadla v Olomouci
8

Kabelkový veletrh bude poprvé na třech místech!

Opilá řidička se převrátila se svým automobilem na střechu.
4

Opilá řidička převrátila auto na střechu, druhou zastavili policisté

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Zubři Vsetínu oplatili těsnou porážku v přípravě. Rozhodl Berger

Přes dva tisíce fanoušků na legendárním Lapači sledovalo v úterý večer odplatu přerovských Zubrů. Tedy alespoň co se letních přípravných zápasů týče. Vsetín padl 1:2, rozhodující trefu obstaral Přerovanům ve třetí třetině Jan Berger.