Kozlovičtí po prohře a žalostném výkonu na stadionu v Přerově chtěli odčinit výkon z úvodního kola a zvítězit.

To se jim však zdaleka nepodařilo a utržili debakl.

FK Kozlovice - FC Želatovice 1:5 (1:3)

Domácí nastoupili v pozměněné sestavě s pětičlennou zálohou s Vrbou zleva a na hrotu s Kubou. Zpočátku se zdálo, že dojde k hernímu zlepšení, ale naopak od zápasu v Přerově zase stoperská dvojice hlavně v prvním poločase předvedla výkon, kterého hosté dokonale využili.

Hlavně Dlouhý dělal domácím velké problémy, když dvakrát skóroval a minimálně dvě vyložené šance zahodil. Utkání se kozlovickým vůbec nepodařilo, naopak soupeř po průměrném výkonu jednoznačně zvítězil.

Branky: Vrba - Dlouhý 2, Žandovský, Havlík, Nykolyshyn.

V předutkání nastoupili kozlovičtí dorostenci v krajské soutěži proti Bělotínu a připsali si na své konto tři body.

FK Kozlovice - Sokol Bělotín 4:0 (1:0)

Domácí měli celé utkání plně pod kontrolou. I když poločas skončil pouze 1:0, kozlovičtí měli vyložené šance, které neproměnili. Po změně stran zpřesnili mušku a skóre narostlo až na konečných 4:0.

Branky: Čechovský 3, Bezděk 1.